Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeniden Selamun aleykum.

Tevhid yolunda Çevrimdışı

Tevhid yolunda

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşler, siteye 2 sene önce veda etmiş bir süre bircok seyden uzak kalmıştım.
Bu süre zarfında bidat ehline meylettik, birçok bidat ehliyle görüştük, düştük kalktık, uykusuz geceler geçirdim, stres ve vesvese icerisinde kaldım ve neticede Allah subhanehu ve tealanın inayetiyle bu badireleri atlattım. Bu sitedeki ilmi birikimi olan hocalarımız ve kardeşlerimizin desteğini istirham ediyorum. Dualarınızı lütfen eksik etmeyiniz. Allah razı olsun.

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşler, siteye 2 sene önce veda etmiş bir süre bircok seyden uzak kalmıştım.
Bu süre zarfında bidat ehline meylettik, birçok bidat ehliyle görüştük, düştük kalktık, uykusuz geceler geçirdim, stres ve vesvese icerisinde kaldım ve neticede Allah subhanehu ve tealanın inayetiyle bu badireleri atlattım. Bu sitedeki ilmi birikimi olan hocalarımız ve kardeşlerimizin desteğini istirham ediyorum. Dualarınızı lütfen eksik etmeyiniz. Allah razı olsun.
Ve aleykum selam ve rahmetullah ve berekatuh kardeşim.tekrar hoşgeldin.2 sene nede çabuk geçmiş.daha dün gibi hatırlıyorum ayrıldığını..

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmetullah kardeşim;

Bilmiyorum niyetini, amacını ama durumun kritik.
Gerçekten hatırlamıyor, unutuyor musun yoksa insanları mı deniyorsun?

Senede bir gelip döndüm diyorsun, foruma döndükten 4 ay mesajlaştiktan sonra sonra tekrar tornistan yapıp gidiyor, bir sene sonra tekrar dönüyor bu seferde geçen sene dönüp tekrar geri döndüğünden habersizce "tasavvuftan 2 sene sonra tekrar geri döndüm" diyerek konu açıp haber veriyorsun da geçen sene aynı konu ve yazılarını gerçekten mi hatırlamıyorsun?
Tevhid (ehl-i sunnet) akidesini neden terk edip sufizme kayıyorsun onu da tam olarak bilemiyoruz ya . Hakkında hayırlısı olsun demekten başka bir şey diyemiyoruz.

Tevhid yolunda Çevrimdışı

Tevhid yolunda

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Âleykum selam we rahmetullah kardeşim;

Bilmiyorum niyetini, amacını ama durumun kritik.
Gerçekten hatırlamıyor, unutuyor musun yoksa insanları mı deniyorsun?

Senede bir gelip döndüm diyorsun, döndükten sonra tekrar tornistan yapıp gidiyor, bir sene sonra tekrar dönüyor bu seferde geçen sene dönüp tekrar geri döndüğünü gerçekten mi hatırlamıyorsun?
Tevhid (ehl-i sunnet) akidesini neden terk edip sufizme kayıyorsun onu da tam olarak bilemiyoruz ya . Hakkında hayırlısı olsun demekten başka bir şey diyemiyoruz.

Özür dilerim hocam geçen sene girip çıkmışım.. Konuyu ekledikten sonra farkettim.
Veda yazısının üzerinden 2 sene gecmisti.
Ne deseniz haklısınız hocam. :(
Amin ecmain.

Üst Ana Sayfa Alt