Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yok büyle vahşet,SÜBHANALLAH..

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zülfikar Tugayı, Nabek’te Çocukları DoğradıIraklı milislerden oluşan Esed'e bağlı Zülfikar Tugayı çetesi Suriye başkenti Şam kırsalındaki Nabek'te çocukları, kadınları vahşice katletti.
Suriye’de çocuklara ve kadınlara yönelik bir vahşi katliam daha gerçekleştirildi.
Esed çetelerinin Iraklı Şii milisler tarafından kurulan Zülfikar Tugayı ile birlikte Şam-Hama karayolu üzerinde bulunan ve kimyasalların tahliye edileceği güzergâh olduğu ifade edilen Nabek’te gerçekleştirdiği katliamda çocuklar ve kadınlar vahşice katledildi.
Ateşli silahların yanı sıra yüzleri kesici-delici aletlerle parçalanan ve kimisinin bağırsakları deşilen çocukların görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafların bir kısmı yayınlanamayacak durumda.
363_1.jpg

363_3.jpg

363_4.jpg

363_6.jpg

363_5.jpg

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zülfikar tugayıymış,olsa olsa kafirler tugayı bunu yapar.ALLAHım bu zalimlere zülfikarla vurmayı bizlere nasib eyle,bunasıl bir anlayış ve vahşet bu çocuklara bunu insan yapabilirmi?Büyle bir manzara sabra ve şatillada hatırlıyorum,bunu yahudiler yapmıştı,bu fotolar arasında fark yok,lanet olsun,sabah sabah biz izlemeye dayanamazken,bunu yaşayanların ve canlı canlı görenlerin ruh hali nasıl acaba..

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akşam oldu ve şimdi çocuğumun yanına gideceğim,ama bu çocukları düşündükçe bir tuhaf duyguya girdim,gidipte herşeyi unutmuş ve hiç bir şey olmamış gibi yaşamak neyle izah edilir bilemiyorum.
Ölü bir ruh olduk,duygusuz kalbsiz olduk
Dilde lanetler ettik,amelden yoksun olduk
Sorarım bu halime,neden büyle pasif olduk
Değişince anlayışımız,galiba büyle olduk

Çok şey olduk,lakin samimi olamadık
İçimizdeki putları,tek tek yıkamadık
Ağlayan yetimin,feryadına koşamadık
Sitemim sanadır yahya,ahde sadık olamadık.

Üst Ana Sayfa Alt