Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Zamanımıza Uygun Bi Karikatür

E Çevrimdışı

Ehlitakwa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Zamanımıza uygun bi karikatür

33559_163614293648923_100000010607207_544630_1308840_n.jpg

La Yezal Çevrimdışı

La Yezal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yada Allah'ım cıhada yollamadaN önce ilim ver..O verdigin ilimle amel etmeyi nasip et''
deseydi daha iyi olurdu..!!

kargı1 Çevrimdışı

kargı1

Üye
İslam-TR Üyesi
yada ALLAH ım bugun tagudun tüm hilelerine karşı basiret ver feraset ver bizleri bir vucudun azaları gibi bir kıl

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allahım bizlere mücahit kardeşlerimize dua etmeyi nasip et Allahım bizlere kafirlere beddua etmeyi nasip et Allahım bizlere cihat için infak etmeyi nasip et Allahım bizlere birbirimizi sevmeyi nasip et Allahım bizleri fasıklardan etme ....günahlarımızdan dolayı bizi imanımızdan etme ayaklarımızı sabit kıl iki ayağımız dan biri dahi senin yolunda tozlanmıyor ama sen bize yine cenneti ver...Allahım içimizdeki ahmaklardan dolayı bizi helak etme Allahım yaptığını allah için yapıp karşılığını kullardan bekleyenlerden eyleme....Allahım esir kardeşlerimize yaralı kardeşlerimize dağlarda ıslak kayaların üstünde aç geceleyen kardeşlerimize yardım et...onların üzerlerine örtecek yorganları altlarında yaylı yatakları yok esmesin diye örtecek pencereleri de yok...Allahım bizleri bağışla kardeşlerimize sabır ver ümmetin şerefli erlerine yardım et...onlara firdevsi ver bizlere de şefaat etmelerini nasip et...amin amin...amin...Allahım bizleride muhammed faris(osman) kardeşimiz gibi şehadet ile rızıklandır....hurilere kavuştur bizleride...allahumme amin ya rab...

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
eee.... yalanda değil ..insanlar duayıı sadece dünyevi isteklerinde düşünür oldu..çoğu müslümanım diyenlerin umrunda bile değil mücahid ler ,dökülen kanlar ,çiğnenen namuslar ...ya rab müminlere farkındalık nasib et! döktüğümüz gözyaşlarımızı kafirlere kurşun eyle!ümmete birlik ve beraberlik ver !tarihe destan yazan kardeşlerimize güç,kuvvet,sabır ver ....Allahumme Amiin ...

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'ım beni kefenimin cebi dahi olsa Ahiret'te kurtuluşuma vesile olmayacak,
Dünya'da beni günaha sokacak olan paradan,
Beni mescide değil de tağutun dairelerine götüren arabadan,
İçinde abidlerin değil de beynamazların barındığı evden,
Beni her anımda sana kulluk etmeyi sağlayacak değil de beni her anımda günaha sokacak olan sağlıktan sana sığınırım. :D

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ALLah'ım Sen butun Müsluman kardeşlerimizi gafletten, seytanın vesveselerinden, dunya malına göz dikmekten ve islamdan uzaklasmaktan koru. Sen yalvararak isteyen kardeşlerimize Cihadı ver. Sen hepimizi taqut ve Laiklik gibi pisliklerden uzaklastır Rasulallah'ın ve ashabının yoLunda iLerLemeyi bu yolda olmeyi nasip et. 'Sirk'ten ve Gizli sirkten Muhafaza et' afganistandaki pakistandaki, çeçenistandaki, ıraktaki... ve daha bir çok yerdeki Mücahid ve mücahidelerimizi evde korkuyla bekleyen savascı ruhlu mücahid eslerini bu dava uqrunda ölmeyi göze almısları koru ve onlara dawalarında yardım et ! Allahumma amın.

' Umuda SevdaLıyız..Umudu veren Rabbe sevdaLıyız.. BeLki.. bu sevdanın hakkını veremiyoruz ama.. "Bu sevdanın hakkını verenLere.. SevdaLıyız..!!

Üst Ana Sayfa Alt