Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

18 Saniye Dayanırsan Zekisin ...:)

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
:p ihtiyacimiz olursa sorariz kardes :)
sen unutma tanidigin psikologun adresni belki lazim olur aramizdan birilerine :)

A Çevrimdışı

aciz_kul

Üye
İslam-TR Üyesi
biraz kırıcı bir söz oldu galiba neyse eli kardeşim yazıyı okuyunca hakkını helal et o manada demek istemedim :(

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
arkadaşlar bence bu olaylara psikolog gibi öcüüüüü leri karıştırmayalım.hem benim psikoloğa ihtiyacım yokki.tam aksine onların benim gibilere ihtiyaçları var. biz deliler olmasaydı onların hali nice olurdu :lol: :lol: :lol: bu arada kardeşlerim şakadan biraz anlarız. siz rahat olun. deli kardeşinizin sizlere kızdığı yok. hakkıda helaldir. :lol: yinede bu oyun adamı akıllandırır. :lol: bence bu oyunu delilere oynatmalılar. işe yarar herhalde :lol: :lol: :lol:

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
eee benim maus tekliyo şimdi benim psikolojim bu maus yüzündenmi bozuk kaliteli mausum olsaydı psikolojim düzgün olacaktı ben hemen gidip bi maus alıyım :tongue: