Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

47 tane Arabca Jihad Marsi

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Salâmun alaikum wa rahmatUllahi wa barakatuh akhiler.

Cephelerden gelen videolarda olsun, belgesellerde ya da paylaşım sitelerinde tevâfuken dinledigimiz ve pek beğendiğimiz ama çoğumuzun arşivinde olmayan ve kulaklarımızca en tanınan Arabça Jihâd Marşları'ndan 46 tânesi bir klasorde toplandi.

2926.jpg

Indirme linki ;

http://www.sendspace.com/file/m8ev0r

M Çevrimdışı

mücahid00

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
da kardesımm telefona kopyalayamıyorum ben bunlarıı yardımcı olabılırmısın bana bı

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
da kardesımm telefona kopyalayamıyorum ben bunlarıı yardımcı olabılırmısın bana bı

Assalamu alaikum kardesim.
Dosyayi indirdikten sonra Rar'dan cikariniz, ondan sonra telefonunuza gonderebilirsiz.
Ya da nerede takildiginizi soyleyebilirseniz oyle daha kolay yardimci olabiliriz insaAllah :)

M Çevrimdışı

mücahid00

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
g/c hatası olustu dıyor be kardes bı yapamadımm ya kartı dahı bıcımlendırdımm ok olmuyorr yardımcı olurmusunuz

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aldığınız hata böyle birşey mi

Eğer böyleyse bu tür sorunlar hafıza kartı usb bellek kaynaklı ve onarılması güç hatta olmuyor desem daha iyi : ).. Bazen de bilgisayarın genel Hard diskinde bu sorun olur ama onun çözümü var Hafıza kartı çözümü var mı bilmiyorum

images

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykumselam ve rahmetullahi ve barakatuh

dosyada hata yok bende sorunsuz çalı(şı)yor...

K Çevrimdışı

kaos41

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir. d
Dosya silinmiş elinde olan tekrar yükleyebilir mi acaba rica etsem

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ve Aleykumselam ve rahmetullah

cezakallahu hayr akhi :)