Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Açliktan Ölüyorlar Lütfen Yardim!

H Çevrimdışı

helpforpeople1

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar Ben Bir Greenpeace Üyesiyim Bu Yüzden Bu Tür Yardımlaşma İşlerini Bildirmek Görevim Diye Düşünüyorum. Konu Onlarca Gazetede,Resmi Sitelerde Vs Çıktı Umarım Duyup İNsanLık Namına Yapmışşınızdır

Biliyosunuz Dünyanın En Çok Para Bağışlayan Sanatçısı Shakira, Dünyadaki Aç Ve Okuyamayan Çocuklar İçin Savaş Veriyor. Shakira'nın Vakfı Mükemmel Bir Fikir Düşünmüş.Kampanyanın Türkçesi Tik Başına 10Krş. Evet Arkadaşlar Oturduğunuz Yerden Sadece Tıklayarak Aç,Okumamış,Aklınıza Gelemicek Kadar Kötü Durumda Olan Çocuklara Yardım Edebilirsiniz.

Lütfen Arkadaşlar Elinizi Vicdanınıza Koyun Siz ŞuAnda Sıcacık Evinizde İnternetinizin Başında Gezinirken Onlar Açlık Savaşı Veriyor Sadece 1 tik Yha Ne Kaybedersiniz? Düşününsenize 5 Tıkla Ekmek Bağışlayabilirsiniz. Çamurdan Ekmek Yemek Zorunda Kalmazlar Şuanda Kadar 2.5 Milyon Dolar'dan Fazla Para Toplandı
Yapmamız Gereken Çok Basit Aşağıdaki Linki Kopyalayıp Googleye Yapıştırıyoruz Ve İlk Çıkan Siteyi Tıklıyoruz! Ve Açılan Sayfada Sağ Tarafta Mavi Kutu İçinde 2 tane ''VOTE'' Yazısını Görüceksiniz. Defalarca Tıklayın

TIKLA!!!

not: Lütfen Aklınıza Geldikçe Tıklayın,Sık Kullanılanlara Kaydedin Onlar Şu Anda Çamurdan Ekmek Yiyolarlar Fakat Siz Onlara Sadece 5 Tıkla 1 Ekmek 25 Tıkla 5 Ekmek Bağışlayabilirsiniz! Onların Yerinde SİZDE olabilirdiniz. Sadece Tık Yha Ne Kaybedersinz. Sayfayı Kapatmayın Aklınıza Geldikçe Tıklayın

H Çevrimdışı

helpforpeople1

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
türkiye %8le en az destek veren ülke. burda yaşaığım için utanıyorum. ayrıca atanda bi tane atıp çıkıo. kaydedip aklına geldikçe defalarca atması gerekir tabii bu onun insanlığıyla ilgili.

burası islam forumu diye buraya açtım ama sonuç farksız çıktı.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
türkiye %8le en az destek veren ülke. burda yaşaığım için utanıyorum. ayrıca atanda bi tane atıp çıkıo. kaydedip aklına geldikçe defalarca atması gerekir tabii bu onun insanlığıyla ilgili.

burası islam forumu diye buraya açtım ama sonuç farksız çıktı.

Shakira gibi nice Vakiflar var, neden illaki shakira ? hem tiklandiginda Shakirada birseyler alacak, ama tiklanma istenmeyen nice Gönüllü ve aktif ISLAM vakiflari bullunmakta..

selametel