Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Afganistan İslam Emirliği Mali Komisyonundan Duyuru

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşlerim para kazanan biri değilim ancak biriktirdiğim paraları nasıl ulaştırabilirim bunun bir yolu var mıdır?

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş türkçe ve yarım sayılabilecek bir ingilizce dışında dil bilmiyorum.internet dışında türkiyeden yardım ulaştırabilme imkanı bilen varsa söylerse memnun olurum.

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Neden yahoo ve gmail uzantili mail kullaniyorlar acaba :s butun yazismalari cok rahat gorur kafirler hayretler icerisindeyim,konuyu saptirmiyayimda

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
haklısn abi de,yine de kendilerine ait bir sunucudan kendilerine mail hesabı oluşturmaları daha güvenli olurdu diye düşünüyorum

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi mevzuu o degil olay daha karmasik,amerikan sunucularinda saklanyor mailler ve o serefsizlerin bir tik otesinde,mailleri okumak,musluman uyanik olmali diye dusunuyorum aciz sahsimla,ben mail aticAm vallahi boyle boyle diye,netle alakali diger fitneleri eve gidince ekstra acmayi dusunuyorum bu forumda mesele bilinenden daha karmasik,sirf cin ve rusya bile kendi intranet uygulamasini devreye kOyma calsmalari var

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm...
:) Düşünüyorum ki bu benim için bir fırsat mı acaba.Sizin görüşleriniz nelerdir?
:)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
inşaAllah kardeşim Allah bizleri sözünü tutanlardan eylesin.

Üst Ana Sayfa Alt