Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Alketa filozofvari konuşmaları beni hep etkilemiştir içten içe hep merak etmişimdir kardeşimizi epey oldu görünmez oldu hayr olsun inşeAllah

@Alketa yi bende merak ediyorum , yonetici olmustu galiba ,bir ara siteye bende hic giremedim, sonra bir geldim bildigim bir cok uye gitmis.
Soyle bir gercek var twitter , forum ve bloglari oldurdu

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Mustafa Sabri ağabey epeydir seninde halini hatrını sormaz olduk ellerinden öper geçmiş bayramını kutlarım. Bizde senin kadar olmasakta, yaşlandık artık ağabey kafamızda saç kalmadı sakallarımızada 4 5 tane ak düştü Rabbim sonumuzu hayr etsin inşeAllah
Estağfurullah kardeşim bende senin geçmiş bayramını kutlarım, aklına geldiğim için çok sevindim, Allah senden razı olsun. Şu an 44 yaşındayım biz küçükken bu yaşta olanları , cidden çok yaşlı sanırdık ama zaman o kadar hızlı ilerliyor ki ne zaman bu yaşlara geldik anlayamadım. Hayat bir şekilde geçiyor Rabbim kendisinin razı olduğu bir hayatı yaşamayı nasip etsin bizlere.

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Sanırım koskoca 8 yılı geride bıraktım bu sitede zaman gerçekten su gibi akıp gidiyor kardeşlerim Rabbimiz in huzuruna biraz daha yaklaşmış bulunuyoruz imtihanimiz bitmek üzere acaba kaç kişinin hidayetine vesile olduk doğru düzgün kaç kişiye hakkıyla gittik ve davette bulunduk kendi adıma konuşuyorum malesef pek birşey yapamadım üzülüyorum bizler halen bu topraklarda Allah'ın seriatini istediğimiz için sesimiz güçlü cikmamakta ve her geçen gün kâfirler biraz daha toplumu ifsad etmekteler değerli kardeşlerim icimizde bir iki erkek olsada kab bin Eşref gibi soysuzlari cehenneme postalayacak kalkıp bu topraklarda Peygamberimize hakaret eden kâfirleri gebertse belki bugün sayımız selefiler olarak 100 binlerce Türkiye'de lakin 2 kouchi cikaramiyoruz yazıklar olsun bizlere nerede bizim imanımız nerede heryerde Allah'ın dini ayaklar altına alınıyor gavur İzmir minarelerden ezan yerine isyankar şarkılar caldiriyor. Allah swt nin helak ettiği Lut kavminin fiiliyati açıktan işleniyor. Ama kimsede ses yok bir yürüyüş ile bir protesto ile bu işler olmaz kardeşlerim söz eyleme bakar vallahi bizler samimi değiliz galiba (!) Rabb'im bizi hakta sebat eden kullarından eylesin aminnnn

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Asselamu Aleykum degerli kardesler. :D bir bakayim dedim. Escinseller hakkinda hükümlere tekrardan göz gecireyim dedim belki burda bulurum diye düsündüm, buraya da bir yorum birakayim dedim. Uzun zaman girmedim. Sosyal Medya hesabi olunca insan nereden geldigini unutuyor diyormusum. :D inshaAllah herkes iyidir. sevgilerle degerli kardeslerim.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sanırım koskoca 8 yılı geride bıraktım bu sitede zaman gerçekten su gibi akıp gidiyor kardeşlerim Rabbimiz in huzuruna biraz daha yaklaşmış bulunuyoruz imtihanimiz bitmek üzere acaba kaç kişinin hidayetine vesile olduk doğru düzgün kaç kişiye hakkıyla gittik ve davette bulunduk kendi adıma konuşuyorum malesef pek birşey yapamadım üzülüyorum bizler halen bu topraklarda Allah'ın seriatini istediğimiz için sesimiz güçlü cikmamakta ve her geçen gün kâfirler biraz daha toplumu ifsad etmekteler değerli kardeşlerim icimizde bir iki erkek olsada kab bin Eşref gibi soysuzlari cehenneme postalayacak kalkıp bu topraklarda Peygamberimize hakaret eden kâfirleri gebertse belki bugün sayımız selefiler olarak 100 binlerce Türkiye'de lakin 2 kouchi cikaramiyoruz yazıklar olsun bizlere nerede bizim imanımız nerede heryerde Allah'ın dini ayaklar altına alınıyor gavur İzmir minarelerden ezan yerine isyankar şarkılar caldiriyor. Allah swt nin helak ettiği Lut kavminin fiiliyati açıktan işleniyor. Ama kimsede ses yok bir yürüyüş ile bir protesto ile bu işler olmaz kardeşlerim söz eyleme bakar vallahi bizler samimi değiliz galiba (!) Rabb'im bizi hakta sebat eden kullarından eylesin aminnnn

amin.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Pangea kardesde bayadır yok.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi