Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Mustafa Sabri mustafa ağabey hep aklımdasın vallahi unutmuyorum :) Ağabey senin meslek nedir bana sanki torna tesviye ustasıymışsın gibi geliyor öyle hissettiriyor.
Alkâme kardeşim Allah senden ve buradaki kardeşlerimden razı olsun , torna tesviye nereden aklına geldi torna deyince, gözümün önüne küçükken bindiğimiz tornet vardı o geliyor, yani o meslek hakkında o kadar bilgiliyim. Eyt liyiz emekli olacagız diye gün sayıyoruz.

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alkâme kardeşim Allah senden ve buradaki kardeşlerimden razı olsun , torna tesviye nereden aklına geldi torna deyince, gözümün önüne küçükken bindiğimiz tornet vardı o geliyor, yani o meslek hakkında o kadar bilgiliyim. Eyt liyiz emekli olacagız diye gün sayıyoruz.
Valla bilmem ağabey öyle aklıma gelmiş hayırlı olsun islam tr dende bir eytli çıktı hamdolsun :) o tornetlere ben de bindiydim ağabey Allah hepimizden razı olsun

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Heycan isimli bir arkadaş vardı bir konu başlığı açmıştı ve ben o konu sayesinde bu siteyi tanımıştım o arkadaş nerede acaba ...
belki ulasabilirsin diye sitede kayitli oldugu emaili paylastim seninle.

baska kardeslere ulasmak isteyenler olursa hayirli bir amac icin paylasim yapmaya devam edecegim : )

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
belki ulasabilirsin diye sitede kayitli oldugu emaili paylastim seninle.

baska kardeslere ulasmak isteyenler olursa hayirli bir amac icin paylasim yapmaya devam edecegim : )
Allah razı olsun hocam, google hesabı yok malesef yarın birde face den bakayım o akhi yaşıyorsa foruma dönmesini isterdim. En ilgimi çeken üyelerden :)

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Ahıskalı gözükmüyorsun nerelerdesin kardeşim. Evlendin mi ne yaptin?

(Dedim ama sonra ismini üzerine tıklayınca 2-3 saat önce burdaymişsin)
Ahim burdayım. Rabbim bana eş nasip etti. Hem bu arada okula başladım (şimdi fakülteye varmak üzereyim) bu arada yeni bir saldırı(tebliğ) için hazırlık yapıyorum :) la nasra illa billah! Allahu maana

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
@Alketa kardeşim nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor.Merak ettim. iyisindir inş
Tek iyi ol da. Sıkıntı yok

Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alketa'nın Osmanlı tokatı butonu fikri güzelmiş, olsaydı döndüğünde güzel bir sürpriz olurdu kitap sponsorumuza :) Hatta ek olarak Muhammed Ali yumruğu, uçan tekme, "çorapla ıslak terliğe bas", "serçe parmağını çarp" butonu vs de olabilir. Bu butonlar sayesinde "birilerine" yazarak enerji de kaybetmeyiz :D

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ramazan'a az kaldı Alketa kullanıcı adlı kardeş Ramazan'a doğru döner düşüncesindeyim. Genelde Ramazan ayında aktif oluyordu.