Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Akp'nin Esad'lı Bir Yol Haritası Çizdiğinin İspatı ! (Suriye Fisrt Lady'si Esma)

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
http://www.haber7.com/ortadogu/haber/1115093-esma-esedden-surpriz-ziyaret

Esma Esed'den sürpriz ziyaret
Suriye First Lady'si Esma Esed Şam'da bir okula süpriz ziyarette bulundu,

Ekli dosyayı görüntüle esma_esedden_surpriz_ziyaret13893614970_h1115093.jpg?w=300

Suriye Devlet Televizyonu Esma Esed'in okul ziyaretinin görüntülerini yayınladı. Televizyon, Esed'in Şam'daki şehit çocukların öğrenim gördüğü bir okulu ziyaret ettiğini duyurdu. Suriye lideri Beşar Esed'e bağlı güçler ülke genelinde her gün onlarca çocuğu katlederken, Esma Esed Şam'daki okul ziyaretinde çocuklarla tek tek ilgilenirken görüntülendi.

Habere video bile eklemişler Linke Bakılabilir...

Son Bir Hafta İçerisindeki Davutoğlunun Açıklamalarından ; Bariz bir şekilde, adeta Akp nin resmi sitesi konumundaki HABER7 de üst üste muhalifler hakkında (özellikle IŞID) karalayacı haberler ve Esad ını Eşini First Lady olarak Tanıtmaları....

Hala göremeyenler için Tayyip Erdoğan'ın ve asasında Akp nin İslami bir hassasiyetinin olmadığının, Suriye'deki Muhaliflere, olayların başında sadece ÖZGÜRLÜK olarak değerlendirip destek verdiğini ve sonraki süreçte(günümüzde) İslami olarak yoğrulan hareketten tedirgin olduklarından dolayı geri attım attıklarının ispatı şeklindedir.

İnşallah Allah Planlarını bozar da daha çok Müslüman kanı akmadan Suriye Neticelenir. Amin

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
RTE ye yaklaşık 1 yıldır yapılan dış baskı için en geçerli tahminim bu idi. " Suriyedeki mücahidlere cephe alması, Esedli çözüme toplumları ikna etmesi."
Direndi ama beceremedi anlaşılan. 17 Aralık şokunu attıktan sonra ( yaklaşık 1 haftadır ) hemen hemen her gün akp lilerin Suriye ile ilgili açıklamalarında bir paralellik görüyorum. Ve bu paralellik ABD nin ve israilin yeni politikası ile de uyuşuyor. 1 haftadır suriyede çıkarılan fitne haberleri de aynı konunun içinde bana göre. . Son zamanda bu durumun ortaya çıkışı da Mücahitlerin zafere çok yaklaştıklarının görülmesi ile ilgili diye düşünüyorum.

Hep diyorum ya. Gözüm kudüste. Ne zaman ki oraya 1 adım daha yaklaşılıyor, O zaman fitneler yine ayyuka çıkıyor

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
akpnin isteği belli zaten özgür demokratik amerika kuklası bir suriye kafirler hep kol kola ve tek saf halinde fakat onların oyunları ne yaparlarsa yapsınlar başlarına geçecek Allah'ın izniyle Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır tüm mücahidlerin biat edeceği adaletli bir emir gerek bize eğer tek saf olursak önümüzde kimse duramaz kafirler de bunu biliyor

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Davutoğlu;kimse bize esadı ehveni şer olarak gösteremez demiş

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhiler yanlış anlamayın fakat foruma resim eklerken içinde haram görüntüler olup olmamasına dikkat edelim yukarıdaki resim sansürlenseydi güzel olurdu ... Haramlar küçük görülmeye başlayınca artar ve üstümüze zillet çöker Allah bizleri affetsin
Düzeltildi...