Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Al-aan Türkçe Alt Yazılı Video Klibi

G Çevrimdışı

galebe

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
amin ya ahi....
linkte problem vardı,linki düzenledim..tekrardan kardeşler izleyebilirler inşaALLAH...
selametle

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum öncelikle tşk ederim katılım için. Ancak eklerken aldığınız sitedeki gibi direk copy etmezseniz sevinirim en azından başlıkları yerinde başka sitelerden olanlar gibi yazmazsanız ileriye dönük katkısı olacaktır.

G Çevrimdışı

galebe

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum öncelikle tşk ederim katılım için. Ancak eklerken aldığınız sitedeki gibi direk copy etmezseniz sevinirim en azından başlıkları yerinde başka sitelerden olanlar gibi yazmazsanız ileriye dönük katkısı olacaktır.

aleykum selam ahim...demek istediğinizi anlayamadım hakkınızı helal ediniz...
lakin video bana ait...yapımdan sonra aynı başlık ve aynı metinle sadece bir kaç siteye dağıttım videoyu....taktimde kurallarınıza aykırı birşey varsa düzeltebiliriz ahi...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ahi estf. ne hakkı. hatanızda yok. demek istediğim şuydu. bir video yada yazı tüm islami sitelerde aynı şekilde copy ediliyor. bu da siteleri çöp site yapıyor daha özgün içerikde olmak için başka sitelerde olan yazıların en azından başlıklarını değiştirip eklemek lazım demek istemiştim.

G Çevrimdışı

galebe

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi estf. ne hakkı. hatanızda yok. demek istediğim şuydu. bir video yada yazı tüm islami sitelerde aynı şekilde copy ediliyor. bu da siteleri çöp site yapıyor daha özgün içerikde olmak için başka sitelerde olan yazıların en azından başlıklarını değiştirip eklemek lazım demek istemiştim.

cezakallahu hayran ya ahi....haklısınız işin bu boyutu da var...
ALLAH razı olsun kardeşim...selametle

Üst Ana Sayfa Alt