Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

alasmarladık

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu gelis ve gidisin sebebini anlamadim ama güle güle o zaman

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
mesajlarımı nasıl takip edebilirim diye bir soru sormuştu cevap vermeyen olunca sanırsam gitmeye karar verdi..............islami forum yeniden yapılandığı için bizimde aslında bu konularda bilgimiz yok...zamanla öğreneceğiz............bu yüzden yardım edemedik.............gidişin selametle olsun

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu olay camiide birisine kizib birdaha camiiye gitmeyen gibi oldu.. .millet yanindaki arkadasindan mi küsüyor camiiden mi bellsiz.. :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
mesajlarımı nasıl takip edebilirim diye bir soru sormuştu cevap vermeyen olunca sanırsam gitmeye karar verdi..............islami forum yeniden yapılandığı için bizimde aslında bu konularda bilgimiz yok...zamanla öğreneceğiz............bu yüzden yardım edemedik.............gidişin selametle olsun
profil i tıkladığınızda kendi konularınıza yazılan mesajlar çıkıyor. aktif konulara tılkladığınızda ise yeni mesajların hepsi çıkıyor.
biri bişey sorupta cevap veremezseniz öm ile bana atın linki cevap verelim inş...

Üst Ana Sayfa Alt