Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Allah Onları Kahretsin - Suriye Çalısması islam.tr.net sunar

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah cc,
Kafir Abd ve yandaşlarını, Şia'yı, Esad ve Köpelerini
ve onları sevenleri kahretsin.

banner.gif

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Allah yolunda savasan kardeslerimiz icin dua ediyor musunuz?

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah ıslah etsin ıslahı mümkün değilse acilen başımızdan def etsin.Amin. Hayırlı olanın en hayırsını sen biliyorsun RABBIM bize babların en hayırlısını aç...AMİN

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Yapımda emeği geçenlerden ALLAH razı olsun maşaALLAH tabiri caizse gözünün nurunu akıtmış

Şam şeytanı esad ve yardımcıları,RABBİM,sizleri cehennem ateşi ile azap etsin amin

T Çevrimdışı

tayirco

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yukarda resimde gordum kadar bunlara kafir diyorsunus evet kabul ediyorum akidideleri bozuk ama surede cihad diyosunuz size soruyorum mualifler 100 sekseni yabanci yani suriye uyruklu deil AMERIKA VE ISRAIL IN soktu ajanarla dolu suriye ve sozde cihad kardeslerim uyanin bunar hep AMERIANIN VE ISRAILIN OYUNARI

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yukarda resimde gordum kadar bunlara kafir diyorsunus evet kabul ediyorum akidideleri bozuk ama surede cihad diyosunuz size soruyorum mualifler 100 sekseni yabanci yani suriye uyruklu deil AMERIKA VE ISRAIL IN soktu ajanarla dolu suriye ve sozde cihad kardeslerim uyanin bunar hep AMERIANIN VE ISRAILIN OYUNARI
selam

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah cc,
Kafir Abd ve yandaşlarını, Şia'yı, Esad ve Köpeklerini
ve onları sevenleri kahretsin.....

AMiN ..

banner.gif

Hasbihal Ali Çevrimdışı

Hasbihal Ali

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'in laneti kafirlerin üzerenedir der yüce kitabimiz. Ben bu sözün üstüne baska söz söylemekten haya ettigim icin...
Lanet olsun diyorum sadece! :(

Üst Ana Sayfa Alt