Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Allah Pkk Nın Soyunu Kurutsun..

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
onlarin siteleri var mi
İslam devletinin sitesi midir onu bilmiyorum ama onlari surekli savunan bir site mesela asagidaki haberi okuyun:
"Bugün şeytan için İslam Devleti'ne hangi iftirayı attın?

Kafir, munafık ve mürtedlere yöneltilen bir soruya (Bugün şeytan için İslam Devleti'en hangi iftirayı attın?) verdikleri cevaplar:

-İslam devleti kadınları pazarda satıyor dedim.

+ yetmez

-İslam devleti mucahidi 7 yaşındaki kız çocuğuyla evlendi de dedim

+Başka

-Kabeyi yıkacak, kadınları sunnet edecek, kur'an'ı değiştirecek de dedim

+Bunlar klişe oldu daha büyük iftira atman lazım

-Abd projesi, israil oyunu, esad ajanı, iran projesi, ingiliz kuklası, rusya destekliyor da dedim.

+Bunları zaten herkes söylüyor. sen farklı olmalısın.

-Hımm tamam dur, her aileden türkmen kızlarından ikisinden birini aldılar, ezidi kızlara tecavüz ettiler de dedim

+Tamam ama daha üretken olmalısın

-İslam devleti halifesine yahudi ajanı dedim, dj motaz hattar'ın fotoğrafını ve özgür suriye ordusunun bir komutanının fotograflarını da kullanarak

+Giderek usta bir müfteri oluyorsun

-Dur daha bitmedi, fotomontajla mucahidin birinin koluna abd ordu arması dövme yaptım ve kerizleri avladım.

+Evet aferin böyle üretken ol.

-Sonra talibana ait eski resimleri kullanıp islam devleti kestikleri insanların kafasıyla futbol oynadı da dedim

+Olum sen İran mısın ya, İrani geçtin yalan haber de...

-Daha bu birşey mi, bilardo oynayan kızları fotomontajla İslam Devleti kadınları eğleniyor haberi de yaptım.

+Sende Nusayrilik var mı?

-Yok ama İslam devleti'ni karalamak adına her türlü yalan haberi yayarım. maksat onları barbar göstermek ve ehli sünnet müslümanların destek olmasını engellemek. müslümanlar onları bu şekilde tanır ve onları yalnız bırakır. Hatta insanlara yön veren hocalar bu haberlerden yola çıkarak ard arda İslam Devletini ve Halifeyi kötüleyen açıklamalar yapmadılarmı.

Maksat hasıl oldu işte

Kaynak:http://mustaqim.net/haber/bugun-islam-devletine-hangi-iftirayi-attin

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
GENÇLER SİZE ZAHMET BU KONUDA SADECE HABER PAYLAŞALIM YORULDUM ARTIK TARTIRŞMALARDAN :

15.10.2014 PKK LI KAFİRLER SEREKANİYEDE (RESUL AYN DE) ÖLDÜRDÜKLERİ IŞİD MENSUPLLARINI ŞEHİRDE GEZDİRİP ÜZERİNE TÜKÜRÜYORLAR SUPHANALLAH !!!

RESULAYN KOBANİ İÇERİSİNDE DEĞİLDİR. KOBANİNİN DOĞUSUNA DÜŞMEKTEDİR. ROJAVA (KAMIŞLIYA) BAĞLIDIR. IŞİD HEM KOBANİDE HEM DE RESULAYNDA PKK KAFİRLERİ İLE SAVAŞMAKTADIR.

AN İTİBARİ İLE RESULAYN:

RESULAYN.jpg

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
AN İTİBARİ İLE KOBANİ:

KOBANİ.jpg

KOBANİ YPG KAFİRLERİNİN ÇEKİMLERİ İLE:

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ama kobaniyi düşürmeyecekler bunun en büyük müsebbibide ondan en çok zarar gören Türkiye..ne garip bir tecelli..

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kaldırın şu pkklılların çektikleri görüntüleri...insanlık ne hale gelmiş..eskidende savaşlar olurdu ama hiç ölüler üzerinden vahşet görüntüleri sergilenmezdi..nereye gidiyor bu ümmet..Allah Resulü(s.a.v.) yahuıdilere karşı kazanılan bir savaşta ölenlerin yakınları huzuruna getirilirken Hz.Bilal(r.a.) 'a kızdığı niye bunları ölen yakıınlarını göstererek getirdin..bunların orada belki bir yakını,babası olabilir dediğini hatırlıyorum..ve gelinen noktaya bakıyorum vay halimize..

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
PKK sosyalist Kürt hareketidir. Apo PKK'yı Kürt Proleter ( İşçi sınıfı) Hareketi olarak tanımlamıştır. ama sonradan Kürt milliyetçiliğine doğru Mecburi kayış yaptılar. Ermenilerle alakası yoktur. Abdullah Öcalan'ın annesi Türk kökenli babası ise Kürt kökenlidir.
kardeşim bu iddia yıllardır var.bu kadir misiroglunun videolari filan var.internette de bir sürü doküman da var.sen diyorsan ki ben eminim ermeniyle ilişkisi yok tamam derim.çünkü ben iddia etmiyorum :) neyse bu başlıkta bunu konuşmayalım .

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim bu iddia yıllardır var.bu kadir misiroglunun videolari filan var.internette de bir sürü doküman da var.sen diyorsan ki ben eminim ermeniyle ilişkisi yok tamam derim.çünkü ben iddia etmiyorum :) neyse bu başlıkta bunu konuşmayalım .
Benim için önemli bir konu değil zaten. Ben bilginiz olsun diye öylesine yazdım.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam devletinin sitesi midir onu bilmiyorum ama onlari surekli savunan bir site mesela asagidaki haberi okuyun:
"Bugün şeytan için İslam Devleti'ne hangi iftirayı attın?

Kafir, munafık ve mürtedlere yöneltilen bir soruya (Bugün şeytan için İslam Devleti'en hangi iftirayı attın?) verdikleri cevaplar:

-İslam devleti kadınları pazarda satıyor dedim.

+ yetmez

-İslam devleti mucahidi 7 yaşındaki kız çocuğuyla evlendi de dedim

+Başka

-Kabeyi yıkacak, kadınları sunnet edecek, kur'an'ı değiştirecek de dedim

+Bunlar klişe oldu daha büyük iftira atman lazım

-Abd projesi, israil oyunu, esad ajanı, iran projesi, ingiliz kuklası, rusya destekliyor da dedim.

+Bunları zaten herkes söylüyor. sen farklı olmalısın.

-Hımm tamam dur, her aileden türkmen kızlarından ikisinden birini aldılar, ezidi kızlara tecavüz ettiler de dedim

+Tamam ama daha üretken olmalısın

-İslam devleti halifesine yahudi ajanı dedim, dj motaz hattar'ın fotoğrafını ve özgür suriye ordusunun bir komutanının fotograflarını da kullanarak

+Giderek usta bir müfteri oluyorsun

-Dur daha bitmedi, fotomontajla mucahidin birinin koluna abd ordu arması dövme yaptım ve kerizleri avladım.

+Evet aferin böyle üretken ol.

-Sonra talibana ait eski resimleri kullanıp islam devleti kestikleri insanların kafasıyla futbol oynadı da dedim

+Olum sen İran mısın ya, İrani geçtin yalan haber de...

-Daha bu birşey mi, bilardo oynayan kızları fotomontajla İslam Devleti kadınları eğleniyor haberi de yaptım.

+Sende Nusayrilik var mı?

-Yok ama İslam devleti'ni karalamak adına her türlü yalan haberi yayarım. maksat onları barbar göstermek ve ehli sünnet müslümanların destek olmasını engellemek. müslümanlar onları bu şekilde tanır ve onları yalnız bırakır. Hatta insanlara yön veren hocalar bu haberlerden yola çıkarak ard arda İslam Devletini ve Halifeyi kötüleyen açıklamalar yapmadılarmı.

Maksat hasıl oldu işte

Kaynak:http://mustaqim.net/haber/bugun-islam-devletine-hangi-iftirayi-attin
biz laik medyadan çok mücahidlerin dediğine bakıyoruz onlarda haricilerin ne halt olduğunu belirtiyor laiklerin iftirasına bakıp ışidi temize çıkarmaya çalışmayın yanlız sizin ışidçilerin cariye aldığıda bir yalan değil gerçek izmirli ibrahim denen nusret cephesini makama güce satıp rakkada ışide geçip emirlik kapan türk komutanınız bizzat söylüyor utanmadan sorumsuzca bunu paylaşıyor diğer müslüman kadınları zor durumda bırakıyor

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
burayı okuyunca aklıma direk pkk itlerinin ermeni hareketi olduğu iddiası geldi.bunu en çok kadir misiroglu söyler.imralidakinin ana-babasının ermeni olduğu ,kurdistan bölgesi üzerinde ermeni emelleri olduğu filan. . . rusya hiç istemez o zaman buranın düşmesini.alakasız ama hatta geçenlerde ömer el şişani isid komutanı, babasına "yakında ruslardan da intikam alacağız .." gibi bir söz söylemişti (incanews) Allah iside hidayet, hak yolda savasanlara da küfre karşı güç versin.Amin

PKK yı tek başına ele almak kadirin hatasıdır . belki de bop çu kadir bu hatayı bilerek ve isteyerek yapıyor. öcalan o kadar da önemli değildir aslında , zira öcalan aşiretler arası bir arabulucudur . Öcalanın yokluğu demek pek çok aşiretin kürtçülük davasında ön plana çıkma isteğini getirir , barzaniler ve talabaniler örneğinde olduğu gibi , bu da sonu gelmez iç çekişmeleri doğurur, öcalan teslim edildiğinde asalımda kahraman mı olsun diyen zihniyet aslında pkk nın devamını isteyen zihniyet idi , zaten o dönemi hatırlayan herkes bilir nasılda darma duman olduğunu , terör bitme noktasına gelmişken bopçu tayyipin hazreti öcalan diye ortaya fırlaması ve pkk yı beslemeye başlaması ve sair .. kadir ise bilerek ve isteyerek pkk yı tek başına ele almakta zira pkk dan evvelde kürtçülük vardı kürt teali veya bağımsız kürt devleti veya derebeylik sevdasında olan diğer oluşumlar , ve bunu kadirin kendiside çok iyi bilmektedir .pkk yı diğerlerinden ayıran unsur şiddeti önce kürtlere uygulaması başka hiç bir kürtçü oluşum pkk gibi kürtlere yönelik baskı uygulayarak diğerlerini susturmamıştır. ( bunu n bir benzeri ırakta barzanilerin ön plana çıkarılması esnasında oluyor ve diğer bütün aşiretler etkisizleştirilip talabani ve bu önplana çıkarılıyor). Siyasi görüşü ise sosyalistten daha ziyade nasyonal sosyalisttir bu arada pkk ermenidir deyip duranlar ahmet türkün babasının kafasına silah mı dayanıp türk soyadı aldığını sanmaktadırlar ? bu züğürt teselessi sınıfı bana göre, bildiğimiz halk desteği yok üç beş çapulcu saçmalıkları . ermenilerle 90lı yıllara dek sürekli dirsek temasında oldukları doğru hatta tutup harita üzerinde ülkeyi bölüştürdüklerinde öcalanı azarlayıp doğu anadolunun ermenistan olduğunu hatırlatmışlardı , ama ermenilerle olan bağları o kadarda önemli değil ikiside 1915 i çok iyi biliyor ... pkk yı son on yılda destekleyen ve hortlatan en büyük güç tayyipden başka hiç kimse değildir . biraz hatırlayın kendilerini fesh edip erngk ıvır zıvır isimler bile almaya kalkışmışlardı . taki deccalin bop eş çırağı çıkıp hazreti öcalan diye zırvalayıp bitmiş olan pkk yı muhattap alıp hortlatıncaya dek .

Son düzenleme:

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
PKK yı tek başına ele almak kadirin hatasıdır . belki de bop çu kadir bu hatayı bilerek ve isteyerek yapıyor. öcalan o kadar da önemli değildir aslında , zira öcalan aşiretler aası bir arabulucudur . Öcalanın yokluğu demek pek çok aşiretin kürtçülük davasında ön plana çıkma isteğini getirir , barzaniler ve talabaniler örneğinde olduğu gibi , bu da sonu gelmez iç çekişmeleri doğurur, öcalan teslim edildiğinde asalımda kahraman mı olsun dien zihniyet aslında pkk nın devamını isteyen zihniyet idi , zaten o dönemi hatırlayan herkes blir nasılda darma duman olduğunu , terör bitme noktasına gelmişken bopçu tayyipin hareti öcalan diye ortaya fırlaması ve pkk yı beslemeye başlaması ve sair .. kair ise bilerek ve isteyerek pkk yı tek aşına ele almakta zira pkk dan evvelde kürtçülük vardı kürt teali veya bağımsız kürt devleti veya derebeylik sevdasında olan diğer oluşumlar , ve bunu kadirin kendiside çok iyi bilmektedir .pkk yı diğerlerinden ayıran unsur şiddeti önce kürtlere uygulaması başka hiç bir kürtçü oluşum pkk gibi kürtlere yönelik baskı uygulayarak diğerlerini susturmamıştır. ( bunu n bir benzeri ırakta barzanilerin ön plana çıkarılmaı esnasında oluyor ve diğer bütün aşiretler etkisizleştirilip talabani v e bu önplana çıkarılıyor). Siyasi görüşü ise sosyalistten daha ziyade nasyonal sosyalisttir bu arada pkk ermenidir deyip duranlar ahmet türkün babasının kafasına silah mı dayanıp türk soyadı aldığını sanmaktadırlar ? bu züğürt teselessi sınıfı bana göre, bildiğimiz halk desteği yok üç beş çapulcu saçmalıkları . ermenilerle 90lı yıllara dek sürekli dirsek temasında oldukları doğru hatta tutup harita üzerinde ülkeyi bölüştürdüklerinde öcalanı azarlayıp doğu anadolunun ermenistan olduğunu hatırlatmışlardı , ama ermenilerle olan bağları o kdard önemli değil ikiside 1915 i çok iyi biliyor ... pkk yı son on yılda destekleyen ve hortlatam e n büyük güç tayyipden başka hiç kimse değildir . biraz hatırlayın kendilerin i fesh edip erngk ıvır zıvır isimler bile almaya kalkışmışlardı . taki deccalin bop eş çırağı çıkıp hazreti öcalan diye zırvalayıncaya kadar .
Yine Kitap yazmışın kardeş

Z Çevrimdışı

ziyad el türki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
biz laik medyadan çok mücahidlerin dediğine bakıyoruz onlarda haricilerin ne halt olduğunu belirtiyor laiklerin iftirasına bakıp ışidi temize çıkarmaya çalışmayın yanlız sizin ışidçilerin cariye aldığıda bir yalan değil gerçek izmirli ibrahim denen nusret cephesini makama güce satıp rakkada ışide geçip emirlik kapan türk komutanınız bizzat söylüyor utanmadan sorumsuzca bunu paylaşıyor diğer müslüman kadınları zor durumda bırakıyor
IŞİD'i savunduğumdan değil ama Müslüman kadınları zorda bırakmamak için cariye almamanın gerekliliği hakkındaki delilin nedir?

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne kadar da kendinden emin konuşuyorsun.. ALLAH swt istedikten sonra kim engel olabilir Kobani'nin düşmesine ? İlerde Roma'nın düşmesine kim izin verecekse Kobani'nin düşüp, düşmemesine de O izin verecektir ki O ALLAH swt'dır.
Ne anladınki o yazdığımdan merak ediyorum orada Allah(c.c.) istedikten sonra engel olabilecekmi var diyorum...?Rabbim istedikten sonra kim engel olabilirki..bizler sadece gelişen olaylara yorum yapıyoruz,ayrıca geleğide bilemediğimize göre bunlar sadece bir tahmin..bekle ve gör sadece..

Z Çevrimdışı

ziyad el türki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu haberi okudum. Kahtani'nin ilim seviyesi hakkında bilgim yok ama şurası bir gerçek ki onun söyledikleri hüccet olamaz. Ben Kur'ana ve sünnete bakarım. Eyvah IŞİDci damgası yiyeceğim şimdi :D
Neeey!! Sen ISIDci misin?! Saka saka.. Dogru kahtani delil getirmemis bende farkettim..

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eski Haber Ancak Paylaşayım İstedim; Umarım İHH Hala Yardım Etmiyordur, Zira Kobanide Sivil Kalmadı !!! Suruça Gelen Halka Hala Yardım Ediyormuş, Etsin de. Ama Sınırın Ötesine Yardım Edip Etmediği Muamma. Ediyorsa ALLAH En Güzel Şekilde Haklarından Gelsin...

İHH'dan Rojava ve Kobani’ye 27 yardım TIR’ı (18.08.2014, Pazartesi)

10569068_10152684682135229_8077809885576429217_n.jpg

Yardım yaparken asla etnik ve mezhep ayrımı yapmadıklarını, mağduriyet durumlarına göre yardımların yapıldığını, yardımların da İHH ekipleri tarafından mağdur olan halka kendi elleriyle dağıtıldığını vurgulayan Atila, Kobani ve köylerinde 13 TIR yardım dağıttıklarını halkında bundan büyük bir memnuniyet duyduğunu halen arayıp kendilerine teşekkür ettiklerini ifade etti.

http://www.ihh.org.tr/tr/main/news/0/ihhdan-rojava-ve-kobaniye-27-yardim-tiri/2489

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnşallah Tayyipçiler de Bu foruma girip bu yazdıklarımı okuyordur.

Bakın ne diyor Aponun Fahişesi: 17.10.2014

Kobani'deki Kürt komutanlardan Baharin Kandal BBC'ye, IŞİD'in Kobane kentinin önemli bir bölümünden dışarı çıkartıldığını söyledi.

Kandal kendilerine silah, savaşçı ve ikmal malzemesi yardımı yapıldığını belirtti ancak bunun nasıl gerçekleştiği konusunda bilgi vermeyi reddetti.

http://www.mynet.com/haber/dunya/ypgli-kadin-komutandan-sasirtan-aciklama-1506703-1

Acaba Nasıl Gerçekleşti Bu Yardımlar. Ufak bir hatırlatma bakın haritayada Tahmin Edin Bakalım Acaba Kafir Koalisyonumu gökten gönderdi yoksa Kafir Türkiye mi Karadan gönderdi. !!!
5431abcfa70f76c566273888.jpg

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hükümet PKK'ya silah yardımı yapıyor. yarın birgün o silahlar Türk askerine karşı kullanılacak. Ben böyle enayilik görmedim

Üst Ana Sayfa Alt