Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

'Allah Türkçe'yi bilmiyor mu?'

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

[TD="align: center"]

104949.jpg

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Akçay tatil beldesinde sahne alan ünlü komedyen Levent Kırca, büyük eleştiri alacak sözler sarfetti.

Akçay Belediyesi tarafından organize edilen 9. Akçay-İda Kültür ve Sanat Şenliği'nde Levent Kırca'nın söyledikleri damgasını vurdu. Kırca, “şimdi ben dualarımı Türkçe yapıyorum. Atatürk Türkçesiyle dualarımı ediyorum. Ondan sonra da diyorum ki kendi kendime ulan, her şeyi bilen yüce rabbim. Türkçeyi mi bilmiyor lan. Rahmetli aşık Mahsuni Şerif vardı. Ey Arapça okuyanlar Allah Türkçe bilmiyor mu? dediği için de hapis yattı” dedi.

BAŞBAKAN ERDOĞAN'A ABD GÖNDERMESİ

Başbaşkan Recep Tayyip Erdoğan'a iğneleyici sözler de söyleyen Kırca,"sen ülkenin değerli paşalarını içeri atıyorsun. Sıkıysa Amerika’yı da atsana" sözleri dikkat çekti.

sütunhaber

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adam ve onun gibileri ailecek tv önünde oturup belden aşağı terbiyesiz ve ahlaksız espirilerine gülerek
izleyip reyting verenleri Allah'a havale ediyorum.

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
meyadı dolmuş dinolardan bunun başka bir türevi de müjdat gezen , bu arada bende türkçe dua ediom :) Ayrıca güzel bulmuş lafı ha "Atatürk Türkçesi" ,,, genç arkadaşlar sizde gidin "Osmanlı Türkçesi" öğrenin ,, hem 600 bin sayfalık bir arşiv hala açıklanmamış durumda duruyor , onca arşiv açılmamışken osmanlı hakkında lehte veya aleyhte konuşmak bana hep karın gurultusu gibi gelmiştir ......

Üst Ana Sayfa Alt