Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Amerikalı Yahudiden Netanyahu’ya Çağrı

K Çevrimdışı

Küresel Haber

Üyeliği İptal Edildi
Banned
KÜRESEL HABER/Haber Merkezi

Geçen sene Pakistan’ın Lahor şehrinde el-Kaide tarafından kaçırılan Amerikalı kalkınma uzmanı ve müteahhit Warren Weinstein’in yeni görüntüleri yayınlandı. El-Kaide’nin yayın organı olan es-Sahab Medya yahudi olan Weinstein’in İsrail başbakanı Benyamin Netanyahu’ya yönelik bir konuşmasını yayınladı. Weinstein; “Ben Amerikan hükümetinden ve başkanından beni kurtarması için gayret etmelerini istemiştim. Ben iki kız babasıyım ve eşim var. Ben ailemi görmek istiyorum ve hayattayım. Fakat Başkan Obama ve Amerikan hükümeti maalesef benim meselem hakkında hiç bir önemi göstermediler. Mücahidlerin taleplerine hiç bir şekilde ve hiç bir yolla cevap vermediler” şeklinde konuşurken, kendisinin yahudi olmasından ötürü İsrail başbakanına yahudileri temsil ettiği için seslendiğini ifade etti.

Weinstein, Netanyahu’dan mücahidlerin taleplerini yerine getirmesini ve ailesine geri dönmek için çalışılmasını istedi.

İşte Amerikalı yahudi Weinstein’in son görüntüleri:

Üst Ana Sayfa Alt