Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Amerikalılar 'kendi çocuklarını yiyiyorlar'

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
amerikalilar-kendi-cocuklarini-yiyiyorlar.jpg

Amerikalılar 'kendi çocuklarını yiyiyorlar'

Sabah/Günaydın Gazetesi yazarı Elvan Demirkan bugünkü köşesinde ilginç bir gelişmeyi yazdı. Demirkan'ın belirttiğine göre Amerika'da yeni doğmuş çocukların plasentasını yemek moda olmuş. İşte ayrıntılar.

Sabah Gazetesi'nin Günaydın ekinin yazarlarından Elvan Demirkan Amerika'da yeni doğmuş çocukların plasentasını yemek moda olduğunu yazdı.

Amerikalıların kendine ait bir bölümü yemesinin yamyamlaşma belirtisi olarak yorumlandı.

İşte yamyamlaşmanın moda olduğunu belirten o yazı:

Tom Cruise'un bebeğinin plasentasını yediği haberlerini hatırlıyor musunuz?

Plasentanın; doğum sonrası depresyonuna iyi geldiğini, enerji verdiğini, gençleştirdiğini, bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiğini o zaman öğrenmiştim. Yine de midem bulanmıştı.

Meğer plasenta yemek bir trend haline gelmiş.

New York Magazine'de okudum; New York'ta anneler 'plasenta piknikleri' düzenliyorlarmış.

Hatta plasenta hazırlayıcıları varmış...

Özel plasenta şefi :) Jennifer Mayer, kanlı plasentayı; limon suyu, zencefil, biber ile pişirip, sonra kurutuyormuş.

Hazırlarken pozitif enerji gönderiyormuş plasentaya. "Kara memelilerinin hemen hepsi kendi plasentasını yer. Vücudunuz tarafından, vücudunuz için yapılıyor.

Çok doğal(!) Niye denemek istemeyesiniz ki?" diyor.

Ben herhalde gerçekten yenilikçiliğe kapalıyım...

Hayata denemeyeceğim şeylerden biri daha...

Artık doğal yaşam adına neyi deneyeceğimizi şaşırdık.

Kara memelilerinin mesela yavrularını 'doğal olarak' temizleme şekillerine de bir fayda bulup, "Bunu da deneyin" diyecekler mi yakında?

timetürk

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bakalım daha neler görücez

Üst Ana Sayfa Alt