Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Arabistandan İsraile, İranVurmak İçin İzin

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Arabistandan İsraile, İranVurmak İçin İzin

London Times gazetesi, Suudi Arabistan İsrailin İranbombalaması için hava sahasından geçişine izin verdiğini yazdı.

Suudi Arabistan’ın İsrail’e İran’ı vurması için hava üssünü açtığı iddia edildi. İngiliz London Times çok çarpıcı haberinde, İran’a muhtemel bir savaş esnasında Suudi Arabistan’ın İsrail’e hava üssünü açacağını ileri sürdü.
Times haberine göre, İsrail’in İran’ı nükleer silah yapmakla suçluyor ve bunun İsrail için büyük bir tehlike olduğunu iddia ediyor. İsrail İran’ın gerçekleştirdiği nükleer çalışmları ortadan kaldırmak için de bir plan hazırlamış. Bu plan içinde bazı ülkelerin hava sahasının kullanarak İran’ın nükleer çalışmalrının bombalayarak yok etmeyi planlamış.
Gazetenin ABD’nin Savunma biriminden bir kişiden aldığı bu bilgide İsrail’in İran’da çeşitli bölgelerde bulunan nükleer tesisleri vuracak bunu için de Suudi Arabistan, Irak, Ürdün ve Kuveyt’in hava sahasının kullanılması hedeflenmiş hatta bu uçuşun İsrail tarafından denemesi de yapılmış. Irak hava sahasının kullanılması olayı ise yalnıca bir göz yumulma olayına bakarken haberin kaynağı Obama yönetiminin buna izin vermediği açıklamasını yapıyor. Yine aynı kaynak Suudi bir yetkilinin ise, ‘İsrail uçakları gelip geçecek ve biz bundan haber olmayacağız’ dediğini belirtiyor.
Dünya gündemini uzun zamandan beri meşgul eden İran’ın nükleer programı konusunda İsrail ve Suudi Arabistan’ın yaptığı bir gizli toplantıyla da konuşulduğu belirtiliyor

kudus yolu.

(inşallah doğru bir haber değildir....artık israilin zulmünü kimse durduramaz.....zulmün arap destekli olması da müslümanlar için büyük bir facia olacak)

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ZAMAN KIMLERIN NE VE NASIL OLDUKLARINI ELBET IFSAA EDECEKTIR KARDESIM...MUSLUMANLARIN USTUNDEKI KABUK ARTIK KASINMAYA BASLAMIS VE MUSLUMANLAR BU KABUGU ALLAH CELLE CELALUHUNUN IZNI ILE KALDIRACAKTIR ..ALLAH CELLE CELALUHU ONLARIN YARDIMCISI OLSUN...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
benim bildigim times gazetesi yahudilerin... uyduruyor olabilir lanetliler...
Allah (c.c.) müslümanlarin yardimcisi olsun.

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH TAGHUT MUSRIK KAFIR SUUDU KAFIR AHMEDI NEJADI BUTUN MUSLUMAN DIYE KENDINI MUSLUMAN DIYE TANITAN TAGHUT ULKELERINI PERISAN ETSIN AMINNN ONLARIN MUSLUMANLARA ZULM EDEN ULKELERLE IS BIRLIGI YAPTIKLARI ICIN ALLAH NASI NEMRUDU VE FIRAUNU HELAK ETIYSE ISRAILI AMERIKAYI VE KENDINI MUSLUMAN GE9INEN ULKELERIDE ONLARLA BIRLIKTE ONLARIN LIDERLERINI TOPTANN HELAKK ETSIN INSH'ALLAHHH AMINN YA RABI YA RABII SENIN YOLUNDA TAGHUTLARA KAFIRLERE ISLAM DUSMANLARINA KARSI MUCADELE VEREN MUCAHIDLERE YARDIM EYLE ONLARA DAYANMA GUCU VER ONLARA KUVVET VER YA RABBI MUSLUMANLARI BIRLESTIR YA RABBI ZULME UGRAYAN MUSLUMANLARA SABIR VER ONLARIN BU DUNYADA GORDUGU ZULMU CEKTI ACILARINI AHIRETTE TATLIYA CEVIR ONLARI MUKAFATLANDIR YA RABBI AMINNNN

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
Onlar, Allah'ın nurunu ağızlarıyla söndürmek istiyorlar. Oysa Allah, Kendi nurunu tamamlayıcıdır; kafirler hoş görmese bile.(saff/8)

E Çevrimdışı

elcevzi

Üye
İslam-TR Üyesi
bunlar bildigimiz seyler eger israil savas istiyorsa bu denilenlerin hepsini yapabilir. duyanda suudi arabistanı urdunu kuveyti sutten cıkmıs ak kasık zannedecek.ama sunu bilelim her nekadar gorunuste turkıye amerikanın stratejik muttefiki gibi gozuksede.amerika barıs ve demokrasi adı altında turkıye saldırabilir yavru kopegi ile beraber. turkıye ikinci derecede serseri devlet-rogue state- kategorisindedir.yakında birinci duzeydi serseri devlet kategorisine gececektir.ve ek olarak abd,pkk yı kurup desteklerken ekonomimizi ımf ye bagımlı hale getirip cokertirken,t.askerinin kafasına cuval gecirirken ,org. esref bitlisi bir abotaj ile yok ederken tarımımızı-ilac ekonomimizi cokertirken de stratejik muttefikimizdir.

vesselam

N Çevrimdışı

nohchi

Üye
İslam-TR Üyesi
suudlar hep ıslam dınıne karsı azgın kopeklık yapıyorlar demek kı devam edıyorlar malesef arab ulkelerınde hemen hepsi amerikanın yada rusyanın usagıdırlar benım anlamadıgım nokta ıse su madem kı bunlar musluman neden kendı ulkerındekı bu kısılerı bastan dusrmuyorlar .....

M Çevrimdışı

mutmain

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aynısı senin içinde geçerli mademki türk halkı müsliman neden hala küfür yönetimiyle yönetilmeye razı oluyorlar
üstelik arabirtan israili resmen tanımadığı halde türkiye onu tanımış afganistana asker gönderip talibanla savaştırması da cabası biraz öz eleştiri yapmadan başkasına taş atmamak gerek
türk alemine bir bak birde arab alemine hangisi taha islama yakın hesab et
bir arab soyunub ahlahsızlık etse bir sürü laf ederiz fakat anamıza kadar bizi soyup edepsizleştirmişler bunu görmeyiz
bu çooook ayıp
bu çoooooook ayıp

N Çevrimdışı

nohchi

Üye
İslam-TR Üyesi
aynısı senin içinde geçerli mademki türk halkı müsliman neden hala küfür yönetimiyle yönetilmeye razı oluyorlar
üstelik arabirtan israili resmen tanımadığı halde türkiye onu tanımış afganistana asker gönderip talibanla savaştırması da cabası biraz öz eleştiri yapmadan başkasına taş atmamak gerek
bir arab soyunub ahlahsızlık etse bir sürü laf ederiz fakat anamıza kadar bizi soyup edepsizleştirmişler bunu görmeyiz
bu çooook ayıp
bu çoooooook ayıp
subhanallah subhanallah subhanallah kım burda sımdı arab soyunu hakkında bısı soylemıs ben sadece arabların bastakılerın emrılerının soyledıklerıyle hareket edıyorlar ama elhamdullah turkıyede bu yok ayrıca bak bakayım ısraıl kımın zamanında tanınmıs ???senın gıbılerın oy kullanmasından doguyor bunlar bırde dın kardesınle konustgun zaman bıraz daha terbıyelı ol bence ne ben israilim ne de sen ashabtansın

N Çevrimdışı

nohchi

Üye
İslam-TR Üyesi
ha suudlara gelınce onlar kafırler .....fetva falan verdıgım yok onlar oyleler cunku

N Çevrimdışı

nohchi

Üye
İslam-TR Üyesi
kabenın kapısını bızler yıkmadık ayrıca ben turk de degılım ...yanı burda ne turklerı ne de baska bır ırkı savunuyorum savundugum sadece ıslam davası

M Çevrimdışı

mutmain

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH TAGHUT MUSRIK KAFIR SUUDU KAFIR AHMEDI NEJADI BUTUN MUSLUMAN DIYE KENDINI MUSLUMAN DIYE TANITAN TAGHUT ULKELERINI PERISAN ETSIN AMINNN ONLARIN MUSLUMANLARA ZULM EDEN ULKELERLE IS BIRLIGI YAPTIKLARI ICIN ALLAH NASI NEMRUDU VE FIRAUNU HELAK ETIYSE ISRAILI AMERIKAYI VE KENDINI MUSLUMAN GE9INEN ULKELERIDE ONLARLA BIRLIKTE ONLARIN LIDERLERINI TOPTANN HELAKK ETSIN INSH'ALLAHHH AMINN YA RABI YA RABII SENIN YOLUNDA TAGHUTLARA KAFIRLERE ISLAM DUSMANLARINA KARSI MUCADELE VEREN MUCAHIDLERE YARDIM EYLE ONLARA DAYANMA GUCU VER ONLARA KUVVET VER YA RABBI MUSLUMANLARI BIRLESTIR YA RABBI ZULME UGRAYAN MUSLUMANLARA SABIR VER ONLARIN BU DUNYADA GORDUGU ZULMU CEKTI ACILARINI AHIRETTE TATLIYA CEVIR ONLARI MUKAFATLANDIR YA RABBI AMINNNN
sevgili tewhid el hak ahmedi necad hakkında ettiğin beddua hiç hoş olmamış
yeri değil

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu çooook ayıp
bu çoooooook ayıp
,,,

kardeşim kimseyi aklamaya paklamaya veya kimseyi karalamaya bu yazı yayınlamadı.......bunu türkiyede yapsa aynı tepkiyi veririz veriyoruzda .....ve ya bir başka biri.......israilin, kendine ben müslümanım(her kendine müslüman diyen gerçekten müslümanmı tabi o başka mesele) diyen hiç kimse devlet veya şahıs tarafından desteklenmeli ve önü açılmamalıdır.

M Çevrimdışı

mutmain

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
subhanallah subhanallah subhanallah kım burda sımdı arab soyunu hakkında bısı soylemıs ben sadece arabların bastakılerın emrılerının soyledıklerıyle hareket edıyorlar ama elhamdullah turkıyede bu yok ayrıca bak bakayım ısraıl kımın zamanında tanınmıs ???senın gıbılerın oy kullanmasından doguyor bunlar bırde dın kardesınle konustgun zaman bıraz daha terbıyelı ol bence ne ben israilim ne de sen ashabtansın
sana hakaret etmedim fakt sen ağzını bozdun
uygun bir cevap bulamadınmı
bende arab halkını kayırmıyorum biraz kendimize bakalım diyorum
tayyıb erdoğanın sipariş edilmiş bir iki sıloganına aldanıp gür konuşma
razı olduğun yönetim hogo çavez kadar müslimandır
bunuda hakaret olarak algılama
hakkı söylemek zoruna gitmesin

M Çevrimdışı

mutmain

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
merve hanım haberinizi eleştirmedim

suudlar hep ıslam dınıne karsı azgın kopeklık yapıyorlar demek kı devam edıyorlar malesef arab ulkelerınde hemen hepsi amerikanın yada rusyanın usagıdırlar benım anlamadıgım nokta ıse su madem kı bunlar musluman neden kendı ulkerındekı bu kısılerı bastan dusrmuyorlar

işte bunu eleştirdim

N Çevrimdışı

nohchi

Üye
İslam-TR Üyesi
ben agzımı bozdugum yok sen hakkın sesını kesmek ıstedıgınden bu kadar gurultu kopraıyorsun ayrıca hakkın karsısında boynumuz kıldan ıncedır!!! ayrıca tayyip erdoganın nesı var basta baykal mı olsun ataturk mu olsun ısmet ınonu mu olsun ve daha nıcelerı oyle ınsanları destek olacagınıza kostek oluyorsunuz

N Çevrimdışı

nohchi

Üye
İslam-TR Üyesi
waybe suusların bıle avukatlıgını ısrala surduyorsun helal olsun sana yola devam :)

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
niye hos olmuyo serefsizz is birligi hiç yapmadimi ? amrikayla ? o kadar serefsiz turk askerine sovuyonda taliban kardeslerimizle savastigi için git sor bakim o serefsiz ahmedi nejadina talibani seviyormu sevmiyormu elinden gelse ilk o vurur iran tarihte hangi muslumana yardim etmiste sadece bi amerikaya gorunuste bi bas kaldridi diye o serefsizimi tutacaz ? serefsiz siiler sahabilere lanet etsinler ondan sonra o serefsizleri kardesim gibimi gorum ? serefsiz humeynici adam humeyni dedigin resmen ikitane mushaf var diyor diyorki gerçek kur'ani kerim mehdi tarafindan falan gelecek vay serefsizler vay sahabilere lanet ederler altan altan amerikayla is birligi yaparlar

M Çevrimdışı

mutmain

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
nekadar kızgın olursan ol usule uygun konüşki sözlerin itibar görsün emi