Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ayağı Kopan Kızına Kola Şişesinden Bacak Yapan Babanın Hikayesi

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Çok kötü oldum, bu görüntü üzerine yazacak bir halim de kalmadı.
Kendi aç yatmalarından bahsetmiyor bile, Çocuğum açlıktan ağlıyarak yatıyor, yardım edin diyor. Rabbim muslumanların yardımcıları olsun. En çokta bizim, çünkü yardımsız bırakanlarız!

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
:uzgnm::uzgnm::uzgnm:

telefonum eskidi deyip degistiren, neden, çünki teknoloji ilerliyor ve hergün daha güzel ve daha iyi telefonlar çikiyor, sen neden geri kalasinki
arabam eskidi deyip degistiren, neden, çünki daha iyi ve daha güzel/güçlü arabalar çikiyor, yani fiyakan artiyor, sen neden geri kalasinki
ev esyalari/mobilya eskidi deyip degistiren, neden, filan kisi su modeli almis benim ondan neyim eksik, yani rekabet
evimiz eskidi daha iyi bir ev alak, neden, büyük ve güzel bir evimiz olsunki görenler sasirsin, hayret etsin, gücümüzü görsün, gene rekabet
vs vs vs vs
suan aklima gelenler bunlar, kimisi bir lokma ekmege muhtaç onun için aglar kimiside babasi ona ayfon almadigi için aglar

Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa bana adaletten bahsetmeyin
Rabbim, bana ve islam kardeslerime böylesi muhtaç kisilere yardim etmemizi nasip eyle, kolaylastir....amin
komsusu açken tok yatan bizden degildir, biz böyle diyen peygamberin ümmetiyiz ne oldu bize:uzgnm:
Allahim bizi kardeslerimize yardim edenlerden eylesin ve bizi bagislasin....amin

suan sicak evimde oturuyorum, yarin basima ne gelir bilemiyorum, rabbim bu günahkar kulunu bagislasin ve islama hizmet eden erlerden eylesin, dogru yoldan sasirtmasin amin ecmain

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şuanda heryerde nasıl yeni yıl diye paralar sokağa dökülüyor.marketler çarşılar...sinir oluyorum.Allah hepsinin belasını versin....onlar lükslerinin derdinde bu masumlarda işte...Allah yardımcıları olsun.kendi ayağına bakmadan kızınınkiyle nasıl uğraşıyor.• Allah Teâlâ yeri ve gökleri yarattığı gün, yüz rahmet yarattı. Her bir rahmet yerle gök arasını dolduracak kadardır. Bu yüz rahmetten yeryüzüne bir tek rahmet indirdi ki bu sayede anne yavrusuna, yabani hayvanlar ve kuşlar da birbirlerine merhamet ederler. Kıyamette ise O, bu rahmetin tamamı ile kullarına merhamet eder. (Müslim, Tevbe, 21)

Üst Ana Sayfa Alt