Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Azavad Nasıl Fethedildi? (Video)

K Çevrimdışı

Küresel Haber

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Mali’de bağımsız bir İslami devlet kuran Ensar ed-Din Hareketi Azavad’ı ele geçirmelerini görüntülü olarak anlattı. Türkçe alt yazılı olan videoyu Küresel Haber okuyucularına sunuyoruz.

Küresel Haber

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
İŞİD gerçekten bir İslam devletimi yoksa Birilerinin kurmuş olduğu çakma bir islam devletimi bunu anlamak için açın tvyi en kafir olan kanalları açın ve haberleri izleyin.

Vallahi Irakve suriyede bir islam devleti kurulmuş adamlar o kadar memnun o kadar yapıcı haber yapıyorlarki zannedersiniz. Somali yemen afgan pakistan mucahidleri biat etti. Bunlar üzerine biat ettiler. O kadar mutlu haber sunuyorlar.

Ahmed davudoğlu tayyip bir çıkıp göbek atmadılar.

Amerika bir açıklama yapıyor vallahi ben bir an şüphe ediyorum abd işide biat edecekte acaba dünyadan mı çekiniyor diye.

Velhasıl hakkı görmek biraz zorda olsa Allah'tan yardım isteyerek görebiliriz.

Türkiyedeki işidci hocalar ne oldu ben onları göremiyorum. Suriyede fitne başlayınca bir anda ard ardına açıklamalarda bulunmuşlardı Müslüman kanı dükülürken şimdi ne yapıyolar İSLAM DEVLETİ onlara agır geldi çunki islam devleti demek işsiz kalmak aç kalmak paye verilmemesi demek. Çıplak kalmak demek.:D

Eee islam devleti olunca bunların yuz katı ilim olan adamları var bunlar bi gitcekler cehaletleri ortaya çıkacak:))

Ee bu aç asalak tipli milletin sırtından geçinen hocalar ne yapacaklar islam devletine kafir diyecekler:D:D

zaten ufatan demeye başlamışlar :D

İŞİD müslümanlara kazık attığı gün çok pişman olacak insanlar.

Allah azze ve celle kim oyun kurmuşssa oyununu bozsun darmadagın etsin paramparca etsin oyun kuranları.! Amin.!

ebu yusuf

akhi malide şeriat devleti kuruldu kafir ülkeler akın etti ırakta ışıd şeriat devleti ilan etti kafirlerin gıkı çıkmıyor ?

Üst Ana Sayfa Alt