Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Banlanmaktan Korkar Oldum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Nasil ki haksiz yere birini tekfir etmek cürüm ise, birine haksiz yere tekfirci /harici demek de bir cürüm degil mi diye genel bir soru sordum akhi ... yani genel bir soru ... bi yere cekilmesin lütfen :krktm:

Kardesim daha demek istediklerini anlatamiyorsun ve gecmis nelerle ugrastigimizi bilmeden elestiriyorsun. Insanlarin isid konusundaki fantazilerini sineye cekecek kadar serefsiz degiliz ki bu serefsizlerin sitemizde yazmalarina musahade edelim.

Sizinde arasinda olmasi gerek burada daha delil bekleyipde bulamadigi delilli sözden dolayi banlanacaklarin listesi kabarik ancak son bir musammaha ile kontrollü sekilde yazmaniza müsade verirken gecmis burada böyle konu acmaniz tuhaf olmus.

Delili ile deyin ki su üye haksiz sekilde atildi.
Delili ile deyin ki su üyeye haksiz sekilde hariciye dendi.

Bazen düsünmeden kendimi alamiyorum ama kusura bakmayin sizlerin nasil bir karekteri var, adam gelecek ümmetin alimlerini tekfir edecek, adam gelecek bizzat yöneticilerimizi tekfir edecek biz de yüzüne mi gülecegiz, müsammmaha derken serefsizlik yapmamizi mi istiyorsunuz.

Yok böyle degilse, diger konularda dedigim gibi adil olun delille gelin, deyin ki su adam neden atildi.

Ben buraya attigim kisilerin özellerde ve maillerde yaptigi küfürleri yazarsam bakalim hangi hakdan söz edilecek...

Abdulmuizz abi teorik kismi gayet güzel aciklamis Allah ondan razi olsun pratikdede, yöneticilerin müsammahakar davranmadigini dile getiren yöneticilerimiz üyelerin önünde delil getirsin. Hata varsa düzelelim yoksa düzeltmeyi iyi biliyoruz hamdolsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...