Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Beyninizi Genç Tutun..

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Beyninizi genç tutun!

Tek ayak üzerinde durup gözlerinizi kapatın. Dengenizi kaybetmeden duracağınız her an sizin daha genç bir beyine sahip olduğunuzu kanıtlamaktadır. Eğer 45 yaş ve üzeriyseniz, 15 saniyelik bir süre gayet iyidir. Yanınızda duran birine süreyi ölçtürün ve dengenizin bittiği an konusunda tam sonuç elde edin.
daha gencseniz 20-25 saniye durmanız gerekmektedir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben saatlerce durabiliyorum... acaba sizin testte mi bir problem var :ahaboleoldum

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
saatlerce tek ayak ustunde gozun kapalı durabılıyorsun oylemı :hıh bence sende bı garıplık var bı kere senın bunu yapmaya vaktın yoktur :cimcime1

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ama durabiliyorum. hiç saatleri denemedim ama 5 dakkayı geçerim rahat :cimcime1

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ewet ben bunu denemiştim duruyorum gayette beş dakika :huhuuhuu siz yaşlanmışsınız bence

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:çinli ALLAH iyilik versin teyzecik :hacınine

C Çevrimdışı

cigdem

Üye
İslam-TR Üyesi
Genç olsam ne olucak ben kendimi şimdiden yaşlı hissediyorum. :cimcime3
Şimdi 2 ayağımın üzerinde duramıyorum nerde kaldı tek ayağımın üzerinde durucam.
Ekmeğide kestim zaten çok kiloluyum ya :lolipop eşimin yerine ben rejim yapıyorum. :lolipop
Çünkü o çok meşgul. :güldüm

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
hayat müşterektir dedikleri bunun gibi birşey mi?abla keşke en baştan yapmasaydın enişteye güzel yemekler demekkı dayanamadı yedı bak sonra onun yuzunden sen rejım derdı cekıyorsun :))))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
enişteler yer... :acıktım eniştelere karışmayın... :nıtnıtnıt sabahtan akşama kadar helal yoldan çalışıp eve ekmek :ekmek götürmek okadarda kolay değil... enerjiye ihtiyaçaı vardır haliyle... yenge de güzel yemek yapıyosa... :ağzımınsuyuaktı Allaaaaaaaaaah :ahçı2

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
evet haklısın tamam o zaman enişteler ilk aydan itibaren spor salonuna yazdırılsın hem yer hem kilo almazlar hemde daha sağlıklı olurlar

C Çevrimdışı

cigdem

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
enişteler yer... :acıktım eniştelere karışmayın... :nıtnıtnıt sabahtan akşama kadar helal yoldan çalışıp eve ekmek :ekmekgötürmek okadarda kolay değil... enerjiye ihtiyaçaı vardır haliyle... yenge de güzel yemek yapıyosa... :ağzımınsuyuaktı Allaaaaaaaaaah :ahçı2
Sende güzel yemek yapma diyor eşim. :güldüm
Evet enerjiye ihtiyaç var deyin yiyin yemekleri bol bol sonra yusyuvarlak tos toparlak olun emi delü kardeş. :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ÇİĞDEM ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
enişteler yer... :acıktım eniştelere karışmayın... :nıtnıtnıt sabahtan akşama kadar helal yoldan çalışıp eve ekmek :ekmekgötürmek okadarda kolay değil... enerjiye ihtiyaçaı vardır haliyle... yenge de güzel yemek yapıyosa... :ağzımınsuyuaktı Allaaaaaaaaaah :ahçı2
Sende güzel yemek yapma diyor eşim. :güldüm
Evet enerjiye ihtiyaç var deyin yiyin yemekleri bol bol sonra yusyuvarlak tos toparlak olun emi delü kardeş. :muhaha

bence sakıncası yok ablacık... enişte dediğinizin zaten ensesi kalın olur. klasik türk kası [göbüşü] olur. bunlar klasik türk erkeği insanının olmazsa olmaz özelliğidir ::

Üst Ana Sayfa Alt