Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

binali yildirim; Allahtan vahiy de gelse

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
binali yildirim; Allahtan vahiy de gelse burokrat yasada ne yaziyorsa ona uyar. Cunki boyle yapmaz ise burokrat basina ne geleceğini bilir.

Ntv deki konusmasindan
28.12.2013 16:10

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yuh yahu yuh

G Çevrimdışı

gulyabanii

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yuhluk bir şey yok, şaşılacak bir şey de yok, adam kendi inancına göre doğruyu söylemiş, Allah svt. Kur'an'da başka belirtirken, bunlar ise dediği gibi yasada ne yazıyorsa onu yapıyorlar durum budur buda gayet normaldir insanların oluşturduğu kanunlarda elbette ki Allah svt.' ın kanunları olmayacak.

M Çevrimdışı

mervanbinmübarek

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ben hala bazi kardesleri anlamiyorum.neden bu kadar sasiriyorlar bilmiyorum.adamlarin yollari izleri belli.adamlar bu lafi etmeseler sanki muvahhid mi sayilacakalr kafir yine kafirdir

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şaşırma değil kardeş. Sadece bu kadar densiz cümle duyunca hiddetleniyorum. naapıiim. sinirimden dolayı yani.

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
burokrat Allah swt yi tinlamaz demis .. ki tinlamiyorlar zaten .. demekki kafirlik siyaset mesleginde ozur sayilmiyor ...

ellerinden geleni ardlarina koymasinlar .. ama unutmasinlarki donus, din gunun sahibi olan Allah swt dir.. yanliz ona ibadet eder yanliz ondan meddet umariz .. muhakkakki hamd alemlerin rabbi olan Allah'a dir..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aradim ama konusmanin bu kismini haberlerde bi turli bulamadım. Raddyodan dinlemistim. Insallah birisi videosunu nete koyar .

Üst Ana Sayfa Alt