Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Acaip Site

E Çevrimdışı

ebu muvahhid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Hasa dedim kufre mi dusdum sen git once akideni duzelt sapikmisin vahdedi vucut inanci var sende belli sehiniz ucurumdan dusen arabayi geri ceviriyor daha zamani var falan diye masal okuyor sizde inanisorsunuz beynin yokmu senin arastirsana islam senin sehinden ibaretmi o atiyo siz yiyorsunuz tavuk suruleri

Abdullah Savaş Çevrimdışı

Abdullah Savaş

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kardeşler bunlar olayların zahirinden batini tarafına bakmaya çalışan hurafe ehli samimi ama ilmi hiç olmayan kişiler insan bunlara uzuluyor

Herşey akidede başlıyor.Eğer akiden bozuksa peşi sıra çıkılan binada bozuk oluyor.İtikad batıl, iman mahfolmuş, inandığı Allah tasavvuru sapkın, ameli duası şirkle bulaşık, düşünce dünyası hurafelerle batıllarla kapkaranlık, ilmi desen sahih mi değilmi bakmadan kafasındaki fikri doğrulma üzerine inşa edilmiş.Bu adam sapkın zihniyetin bozuk akidenin cahil ve yarı deli bir örneği bunun ağa babaları tvlerden inmeyen cüppeliler sarıklılar varki o bozuk akideleri yüzünden Allah'ın mücahdilerine cehennem köpeği deyip bidat ehlini yere göğe sığdıramıyor milyonlarca insanı batıla iman ettiriyorlar.Derdimiz kişilerle değil bu yazan çizen vatandaşlada değil derdimiz bu bozuk akideyi yüzyıllardır Müslümanların kalbine hayatına imanına sokan şeytanlarla.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar sizlere hayranim, bir deliyi muhattab alip 7 sayfa yanit yazmissiniz ya, bana diyecek laf kalmamis.

Sizi zahmetten kurtarim, birakin bu akil yoksunlari ile ugrasmayi.

33 kez subhanAllah, 33 kez elhamdulillah 34 kez Allahu akber deseniz daha hayirdir...

@farkındayız konu kilit degil : ))

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:eek:

H Çevrimdışı

Habbab89

Üye
İslam-TR Üyesi
Bu konuyu izledim,1 tek şey dikkatimi çekti. Her şeyi batıl olsa da ahlakını son derece beyendim. Bizlerden bazı 3 kişinin ahlakını toplasan 1 o sapıkın ahlakına denk olmaz. ÜZÜLEREK SOYLEDİM.

Ve sabırlıydı. Sert eleştirilere ne kadar yumuşak cevap verdi dikkat etdim. Belkide bu yüzden çok insanları kendi etraflarında toplaya biliyorlar. Bizim gibi yanlış 1 şiy görür görmez derhal kırmıyolar adamın kalbini.

Yumuşaklıkla insanların yanlışını düzeltenlerin en iyisi peyğamberimiz(salallahu aleyhi ve sellem) idi. Bence bu 1 çoğumuzun en büyük eksikliyidir.

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu konuyu izledim,1 tek şey dikkatimi çekti. Her şeyi batıl olsa da ahlakını son derece beyendim. Bizlerden bazı 3 kişinin ahlakını toplasan 1 o sapıkın ahlakına denk olmaz. ÜZÜLEREK SOYLEDİM.

Ve sabırlıydı. Sert eleştirilere ne kadar yumuşak cevap verdi dikkat etdim. Belkide bu yüzden çok insanları kendi etraflarında toplaya biliyorlar. Bizim gibi yanlış 1 şiy görür görmez derhal kırmıyolar adamın kalbini.

Yumuşaklıkla insanların yanlışını düzeltenlerin en iyisi peyğamberimiz(salallahu aleyhi ve sellem) idi. Bence bu 1 çoğumuzun en büyük eksikliyidir.
+100... Delil ile ve yumuşak bir uslupla davet edilseydi keşke.. Hemen hakaretler ve ithamlar :(

Üst Ana Sayfa Alt