Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Japonun ilginç Türkiye izlenimi...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Türkler'in evine gittiginizde, tanimasalar da buyur ediyorlar. Siz oturmadan kimse oturmuyor. Siz sofraya geçmeden kimse geçmiyor. En iyi yere sizi oturtuyorlar. Siz yemege baslamadan kimse baslamiyor. Zorla her yemekten tattiriyorlar. Siz kalkmadan kimse, evin çocugu bile sofradan kalkmiyor. Çay, kahve, meyve, ikram bitmiyor. Herkes sizi rahat ettirmek için ugrasiyor. Kumandayi elinize veriyorlar. Sirtiniza, altiniza yastik konuyor. Yorgunluktan ölseler bile siz kalkmadan kimse gidip yatmiyor. Gitmeye yeltendiginizde bu kez birakmiyorlar. Yataklarini veriyorlar, kendileri kanepede, koltukta yatiyor. Sonra evden çikiyorsunuz ayni adamlar 180 derece degisiveriyor. Herkes arabasini üstünüze sürüyor. Arabanin burnunu çikarmazsaniz kimse yol vermiyor. Kornalar, küfürler. Serit degistirmek bile mümkün degil. Yayaysaniz isik olmayan bir geçitten mümkünü yok geçemezsiniz.

Evde öyle, arabada böyle, nasil oluyor? Bu isi çözemedim..."

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:ahaboleoldum

gulsek mi halimize aglasakmi hangisi daha uygun

cunku bende cikamadim isin icinden :ahaboleoldum

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
neden trafikte ayrı bi insan mı olunuyor diyeceğim ama gerçekten çıkınca bambaşka bi insan olunuyor

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
güzel bir teşhisde bulunmuş :ahaboleoldum

Üst Ana Sayfa Alt