Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Bu Rakamlar Nedir?

Y Çevrimdışı

yalnızinsan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
P_20231124_140616~2.jpg

Selamün Aleyküm İyi Günler. Bu kağıt parçasını evin akla gelmeyecek yerinde nizami ve kusursuz bir şekilde dört köşe bantla sarılmış şekilde buldum.

Bunu bulduğum evde yaşayanlara ve aile içi 1. Dereceden akrabalarına zamanında ve halihazırda bazılarına birçok defa muska yapılmış (içlerinde gerçekten etki altında olanlar var) bende bu ailenin yeni bir üyesiyim yapan kişiyi ve koyan (2) kişiyi biliyorum ama ispatlayamam.

Sizlerden ricam bu nedir ne değildir bilgisi olan varsa ALLAH rızası için yardımcı olursa memnun olurum.

Saygılarımla.

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Tahminim Kuran daki bazı ayetlerin sayısal değerleri kodlanmış..
Bunların islamda yeri yoktur güya Kur'an'ın sayısal değerlerini çözüp insanlara şifa verdiğini söyleyenler var veya said nursi gibi Kur'an'ın sayılsal değerleri üzerinden gayb dan haber veren müşriklerde var tabi....

Y Çevrimdışı

yalnızinsan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Tahminim Kuran daki bazı ayetlerin sayısal değerleri kodlanmış..
Bunların islamda yeri yoktur güya Kur'an'ın sayısal değerlerini çözüp insanlara şifa verdiğini söyleyenler var veya said nursi gibi Kur'an'ın sayılsal değerleri üzerinden gayb dan haber veren müşriklerde var tabi....

Sağ olun. Teşekkür ederim. Çok Araştırdım ama bulamadım bir şey peki teşekkür ederim yalnız bunu koyan 2 kişide İyi insanlar değil o yüzden şifa değilde kötü bir maksat var peki bunu nasıl imha edeyim bir usulü var mı?

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Besmele çekerek yakın gitsin tılsımlı olmadığı için bir sıkıntı olmaz..
Bunlar şifa değil tam tersi zarar getirir ayet bile olsa caiz değildir. Adam muska diye ayeti yazıyor fakat ayetin bir bölüne bir cin ismi kodluyor ve seni cin musallatına maruz bırakıyor veya ayeti tersten yazıp al bu ayet üzerinde taşı diyor, sonuç çarpılıyorsun..

Y Çevrimdışı

yalnızinsan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Besmele çekerek yakın gitsin tılsımlı olmadığı için bir sıkıntı olmaz..
Bunlar şifa değil tam tersi zarar getirir ayet bile olsa caiz değildir. Adam muska diye ayeti yazıyor fakat ayetin bir bölüne bir cin ismi kodluyor ve seni cin musallatına maruz bırakıyor veya ayeti tersten yazıp al bu ayet üzerinde taşı diyor, sonuç çarpılıyorsun..

Teşekkür ederim o şekilde yapacağım sizi rahatsız ediyorum kusura bakmayın o zaman evde yapmam gereken bir şey var mı çünkü ev halkı bu durumdan huzursuz oldu dua vb ayet gibi açık şekilde evde okutma gibi vb. Ne önerirsiniz ?

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Teşekkür ederim o şekilde yapacağım sizi rahatsız ediyorum kusura bakmayın o zaman evde yapmam gereken bir şey var mı çünkü ev halkı bu durumdan huzursuz oldu dua vb ayet gibi açık şekilde evde okutma gibi vb. Ne önerirsiniz ?
Bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum ama yinede Rukye Ayetlerini cinleri Evden Kovmak İçin açın,ve evde olmadığınız bir zaman 4 5 saat çalsın..
Ayrıca kulaklıktan rukye dinleyin eğer varsa bir musallat durumu bedende anormal tepkiler yüksek veya düşük ölçekli meydana gelir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Ana Sayfa Alt