Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Sefer Sofilerden-disko Zikir

A Çevrimdışı

ahmet kara

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu videoyu sesi açık olarak sonuna kadar dinleyende ne yazıkki şeytanın sağdan yaklaşmasına maruz kaldı.Biz deşifre etmek için gösteriyoruz belki ama şeytan bunu dinleyen herkesin ruhuna tohumunu attı

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
dogeradem Çevrimdışı

dogeradem

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi bisey soruyum diyodum jeton sana düstü:D bunlar videolarini bilerekmi nete koyuyolar
yoksa birisi gizli gennemi çekiyo:kedicik:
@dogeradem akhide cevap verebilir, katildigi için:)

Benim katildiklarimda işiklari kapatip yapiyorduk genelde ve kimse çekmiyordu videoya falan

Artik akilli telefonlar cikti , gizlilik falan kalmamis ;)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Benim katildiklarimda işiklari kapatip yapiyorduk genelde ve kimse çekmiyordu videoya falan

Artik akilli telefonlar cikti , gizlilik falan kalmamis ;)
Teknoloji tarikatlarin tahtini salliyor :D

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
akilli telefon çiksa bile karanlikta ise yaramazki:D flas açmak istersen birisi seni illa görebilir:kedicik:
gizli kamera ihtimali olabilir yada bilerek çektiriyorlar... Allahou alam

dogeradem Çevrimdışı

dogeradem

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akilli telefon çiksa bile karanlikta ise yaramazki:D flas açmak istersen birisi seni illa görebilir:kedicik:
gizli kamera ihtimali olabilir yada bilerek çektiriyorlar... Allahou alam

Kardeşim bu görüntülerden anladigim herkesin görebileceği şekilde çekilmiş olmasi

Görüntüler genelde ayakta ve herkesi gorecek sekilde çekilmiş :)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Kardeşim bu görüntülerden anladigim herkesin görebileceği şekilde çekilmiş olmasi

Görüntüler genelde ayakta ve herkesi gorecek sekilde çekilmiş :)

yok yani insan bilerek bunlari yayinlatiyosa, kafada birkaç tahta eksik, insanlar bize neder diye düsünmezmi, resmen gerizekali herifler....
ve herkese resmen sofilik bu diyorlar, yani ne biliyim diyecek bisey bulamiyom:D sofilerin ne oldugunu burda gördüm, canli olarak hiç görmedim:p

Üst Ana Sayfa Alt