Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bugün 11 Eylül.. Büyük Bir Zafere Adım Attık Allahın Izniyle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cevabın varsa ver ibret alalım, yoksa sus da adam sanalım.

İstemediğin cevaplar karşısında neden sinirleniyorsun sakin ol sinirlerine hakim ol:)

Masum siviller de ekonomik hedef oluyor sanırım bu durumda :)

Hala masumiyetlerini ispat edemedin :)
Sen hala ispat etme yükümlülüğünün müddeiye ait olduğunu anlamadın ya da lafı dolandırmaya çalışıyorsun.

Bekliyorum DTC çalışanlarının masumiyetini ispatını :) Kureyş kervanları örneğimizde var , hadi ispatla :)

Ve sakin ol nefsine uyma ,,, aklımızı kullanalımdelillere bakalım öyle adam sansınlar suskunuğum asaletimdendir falan gibisinden arabesk sözler olmaz ,, yapma:)

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
İstemediğin cevaplar karşısında neden sinirleniyorsun sakin ol sinirlerine hakim ol:)

Hala masumiyetlerini ispat edemedin :)

Bekliyorum DTC çalışanlarının masumiyetini ispatını :) Kureyş kervanları örneğimizde var , hadi ispatla :)

Ve sakin ol nefsine uyma ,,, aklımızı kullanalımdelillere bakalım öyle adam sansınlar suskunuğum asaletimdendir falan gibisinden arabesk sözler olmaz ,, yapma:)

Gördüğüm kadarıyla cevap vermekten kaçınıp sürekli olarak işi dalgaya vuruyorsun. Böyle yapmaya devam edeceksen ben burada kesiyorum.

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
serventofthetruth, kendince cevap verdiğini mi sanıyorsun?
1-2)satın alıyor öyle mi?sen hakikaten tam bir ahmaksın
3)bir zamanlar kutsal topraklarda abd üsleri olduğunu biliyorum.
4)diktatörlükleri devirmek için değil daha fazla sömürmek için
5)baas diktatörlüğüyle ne alakası var?müslümanları bombalıyor.
6)ırak'a ambargo koymuş olmasın sakın?
7-8)zaten bunu kabul ettin
9)11 eylül saldırıları müslümanlara yapılanların intikamıydı.Oysaki atom bombası atma işi ise kitlesel bir soykırımdı.
10)dünya ticaret merkezi ve pentagondan bahsediyor(el kaide'nin saldırısı)

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
serventofthetruth, kendince cevap verdiğini mi sanıyorsun?
1-2)satın alıyor öyle mi?sen hakikaten tam bir ahmaksın
3)bir zamanlar kutsal topraklarda abd üsleri olduğunu biliyorum.
4)diktatörlükleri devirmek için değil daha fazla sömürmek için
5)baas diktatörlüğüyle ne alakası var?müslümanları bombalıyor.
6)ırak'a ambargo koymuş olmasın sakın?
7-8)zaten bunu kabul ettin
9)11 eylül saldırıları müslümanlara yapılanların intikamıydı.Oysaki atom bombası atma işi ise kitlesel bir soykırımdı.
10)dünya ticaret merkezi ve pentagondan bahsediyor(el kaide'nin saldırısı)

sen abd'nin gönüllü avukatı olduğunu ve amerikan domuzlarından bir farkın olmadığını ispatladın.abd'yi düşündüğünün %1'i kadar müslümanları düşünmezsin.Aşağılık köpek.

1-2) Çaldığına dair bir delilin var mı?
3) Ben bilmiyorum. Delil getir ki biz de bilelim.
4) Şimdiye kadar demokratik bir ülkeye girdiklerini duymadım.
5) Müslüman olduklarını nerden biliyorsun? Delilin var mı?
6) Irak bir İslam devleti mi ki bizi ilgilendirsin?
9) Masum sivilleri öldürmek intikam mıdır? Elin gavur Japon'unun ölmesi seni neden üzüyor ki? Gavurlar birbirlerini öldürüyorlar diye sevinmen gerekmez mi?
10) ABD hangi İslam devletinin askeri ve ekonomik hedeflerine saldırmış?

ABD devleti ve ordusunun avukatı değilim en fazla ABD'li masum sivillerin avukatı olabilirim.

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gördüğüm kadarıyla cevap vermekten kaçınıp sürekli olarak işi dalgaya vuruyorsun. Böyle yapmaya devam edeceksen ben burada kesiyorum.
Kızma ve kaçma hem niye kızıyorsun ya Hu ? çünkü hala bekliyorum DTC dekilerin masum olduğunu ispat etmeni .

Yani soru sorabilecek konumda değil bilakis yanıt vermek zorunda olansın :)

İslam tarihinde de dahil olmak üzere her savaşta ekonomik hedefler vurulurken ,, sen uçuşda yok canım DTC dekiler masumdurlar demektesin .

İnsanlar senin hevandan uydurduğun masumiyet masalına mı inanacak yoksa MUŞRİK KERVANLARINI HEDEF EDEN ALLAH RESULU(S.A.S.) 'NE Mİ ?

Sen kimsin be :)?

He pardon yazmışsn

ABD devleti ve ordusunun avukatı değilim en fazla ABD'li masum sivillerin avukatı olabilirim.

Evet amerikan avukatı ,, şimdi bizim dinimizde ekonomik hedeflere saldırılır müşrik kervanlarına Allah resulunun(s.a.s.) yaptığı gibi şimdi sen avukatlığının gereği olarak çık aksini ispatla :)...

Dinde hüccet mi sanıyorsun nefsini ya da bu diyalogcu gülenist felsefenin zırvalarını ,,?

Neymiş taliban millytçiymiş öyle duymuş ,

Neymş el kaide de ajan mış öyle diyorlarmış ,

Neymiş ırakd saddam rejimi varmış ondan müslüman yokmuş ,

Neymiş ekonomik hedeflere saldırılmazmış ,

neymiş masum muş

ayrıca da neymiş sivil miş ,,,

miş mış muş,,,,

Ayrıca

1-2) Çaldığına dair bir delilin var mı?

Ağlamak istiyorum sayın seyirciler ,

:muhaha:muhaha

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
Kızma ve kaçma hem niye kızıyorsun ya Hu ? çünkü hala bekliyorum DTC dekilerin masum olduğunu ispat etmeni .

Bir yere kaçtığımız yok, buralardayız. Sen cevap vermek yerine kaçar ve işi dalgaya vurursan seninle uğraşamaz, çeker giderim.

"Aksi ispat edilene kadar herkes suçsuzdur" diye bir söz duymadın mı sen?

ABD'de vergi vermenin zorunlu olup olmadığının cevabını da bekliyorum hala.

Yani soru sorabilecek konumda değil bilakis yanıt vermek zorunda olansın

Ben herhangi bir soruya cevap zorunda değilim. Cevap vermek zorunda olduğun sorular yukarıda seni bekliyorlar.

İslam tarihinde de dahil olmak üzere her savaşta ekonomik hedefler vurulurken ,, sen uçuşda yok canım DTC dekiler masumdurlar demektesin .

Siviller ekonomik hedef midir?

İnsanlar senin hevandan uydurduğun masumiyet masalına mı inanacak yoksa MUŞRİK KERVANLARINI HEDEF EDEN ALLAH RESULU(S.A.S.) 'NE Mİ ?

Allah rasulü müşrik kervanlarına ne için saldırdı ve saldırırken amacı kervanı ele geçirmek miydi yoksa sahiplerini kılıçtan geçirmek mi?

Çocukça değil adam gibi cevap ver.

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir yere kaçtığımız yok, buralardayız. Sen cevap vermek yerine kaçar ve işi dalgaya vurursan seninle uğraşamaz, çeker giderim.

"Aksi ispat edilene kadar herkes suçsuzdur" diye bir söz duymadın mı sen?

ABD'de vergi vermenin zorunlu olup olmadığının cevabını da bekliyorum hala.

Sana dört kere yazacak değilim okuma özürlüsün ne yapim :) Ayrıca idrak sorunlarında var zira sen ABD devleti ve vatandaşı arasındaki ilişkinin dayandığı kontrat olayını bilmiyorsun :) Bilmediğin bir şeyde ahkam keser de soru sorar ve cevabıda anlayamazsan en sonunda makaraya sarılırsın ne yapalım :)

Ben herhangi bir soruya cevap zorunda değilim. Cevap vermek zorunda olduğun sorular yukarıda seni bekliyorlar.

Yok canıııım :)

Siviller ekonomik hedef midir?

Sivil demek şehirli demektir . Kullandığın kelimeleri öğren öyle soru sor diyoruz sana ,,,

Bütün dünya tarihi islam tarihi de dahi olmak üzere ekonomik hedeflere saldırı barındırırken sen yok olmaz böyle bi şey diyeceksin ve ispata denince olmaz ben mecbur değilim banane banane diye mızıtıp kaçacaksın ha :)?

Allah rasulü müşrik kervanlarına ne için saldırdı ve saldırırken amacı kervanı ele geçirmek miydi yoksa sahiplerini kılıçtan geçirmek mi?

Çocukça değil adam gibi cevap ver.

El Kaidenin amacı adam öldürmek olsaydı, DTC ye değil Dolu bir Stadyuma çakardı uçağı .

Bunun bile farkında değilsin , saçmaladığın müddetçe hak ettiğin muameleyi göreceksin :)

Neyse sadede gelelim hala DTC dekilerin masumiyetini ispatlayamadın :)

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
serventofthetruth,Masum sivillerin avukatıymış beyefendi.ne anlatıyoruz dediği lafa bak "masum sivil" ne masumu?sen masum olduğunu ispatla o zaman?ispatlamak nerede sen nerede?sen ancak fethullah gülen itefendinle birlikte diyalog yap.Amerikan conilerine taziye mesajı yollarsın artık.Hatta şehid de ilan edersin.Amerikanın sadık köpeği canın cehenneme.Siteden de defol bu güzel siteyi de mahvettin.

S Çevrimdışı

sawel

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Dünya Ticaret merkezinde çalışan kişiler kafirdir ve masum değildir o merkezde müslüman dahi olsa bu hükümdedir şeri hükümde ya islam vardır ya küfr orta yol yoktur benim yaşım 41 seninki kaç bilmem ama benden küçük olduğum malum yazdıkların abkılırsa 1996 yılında kafirler sen bilmezsin ikiz kuleleri var diye övünürlerdi dünyaya fesadı ve tüm çirkinlği ordan yayarlardı faiz borsa tüm pisliği herşeyi oradan dünyaya yayılırdı sen anlamıyorsun ama dünyanın kalbi orasıydı adı üstünde dünya ticaret merkezi buu buarada sen neyin mucadelesini veriyorsun anlamış değilim 19 tane mucahid kafirlerin övündüğü sembollere saldırdı yıktı pensilyanyada düşürülen uçağın hedefi kafir puşt,du ama uçak düşürüldü Allah böyle diledi şeyh usame r.a vurulacak hedefleri özellikle seçti sen masum sivil diye bir şey tutturmuşsun şeyh usameden alimlerden dahamı iiyi biliyorsun islam dinini ? suudun büyük alimlerinden useymin bu soru soruldu verdiği cevap ise ''eğer bir okula yada kiliseye yada herhangi bir sosyal hizmet veren bir yere saldırsa o zaman masum du değildi tartışılabilir ama hedef burada farklıdır'' diye fetva verdi gerçi kraliyet alesi ile ters düşsede o gerçekleri hakkı söylediki şeyh useymin suudun en büyük aliimlerinden fıkıh dalında doktora yapmış kabe imamı olmuş biridir mucahdlerin hedefi doğruydu dünyanın kalbi sayılan küfrün merkezi DÜNYA TİCARET MERKEZİ, pentegon ve pusttu,du Allah mucahidlere yardım etti zafer verdi. Dünya ticaret merkezinde herkese görev verilmez özel seçilmiş yetiştirilmiş abd,nin çıkarları doğrultusunda çalışan kişiler hizmet verir zaten ikiz kullerde abd 900 üzerinde özel yetiştrilmiş adamını saldırıda kaybetti masumdu ddeyip fetva verir gibi sürekl konuyula alaksı olmayan ayetleride öne sürüyorsun bu olayın etkisi ile binlerce mucahid islamı cihadı tanıdı unutlmuş bir şey canlandırıldı artık cihad,ı kafirler bile biliyor elhamdulillah bu öyle mubarek bir saldırıydıki kafirleri yıktı vurulamaz saldırılamaz denilen bir ülkenin imajını kafalardan sildi 11 eylül şehidlerinden ahmed el haznevi ve mutaz billah,ın vasiyetinde mucahidler şu mesajı veriyor ''sizin övündüğünüz en büyük sembollerinizi yıkacağız abd yönetimi adamlarınız için tabutlarını hazırlasın mezarlarını kazsın''

Ayrıca asrı saadette bedir savaşında peygamberimiz bedir kuyularını işgal etti ama hedefte şam kervanı vardı o kervanda o zaman için ticaretin kalbi sayılabilecek bir kervandı çok büyük ganimet malı vardı üstelik kervanın içinde kadınlar kölelerde vardı ama peygamberimiz kervana saldırılmasını emretmişti bunun gibi örnek çok aslında snaa cevap bile verilmez burada aklı selim müslümanlar gerekeni sana yazmış ama senşin gözlerin eperde çekilmiş gerçekleri göremiyorsun Allah sana hidayet etsin.

Sanada zaten son mesajımdır konuyu uzatmaya gerek yok alimlern fetvaları vurulan hedefler ortada tartışılacak konu bile yok Allah saldııryı yapan mucahdlerden razı olsun.Amin

S Çevrimdışı

seyful_fazl

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun abiler gayet acıklayıcı ve net cevaplar verdinlz yapılan eylem bi lznillah kahraman islam evlatlarının isidir yakin imana sahip cesur insanların ama korkak munafıkların yada gülenci zihniyete sahip dünya perestlerin anlayamıyacağı kadar takvayla gerceklestirilmis iman kokan eylemlerdi Rabbim onları en yüksek cennetlerinde agırlasın ve bizlere seyhin izinden gitmeyi nasip etsin...

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
Bu konu fazla uzadı. Ben önce cevap alamadığım sorularımı tekrar sorayım;

1- ABD'ye vergi vermek zorunlu mudur, değil midir? Evet ya da hayır

2- DTM'ndeki öldürülen sivillerin suçları neydi? Belgeli kanıt bekliyorum.

3- Beyaz Saray ve Pentagon'a saldırmak varken neden DTM?

4- DTM'ne saldırılmasının sebebi ekonomik hedef vurmak idiyse, neden siviller yokken vurulmadı?

Ne U.S.A ne de U.S.Army taraftarı değilim sadece U.S.A'li masum sivilleri savunuyorum. Kafir diye öyle her önüne gelen kişi öldürülür mü? Ayrıca öldürülenlerin kafir olduğu ne malum? Kalpleri yarılıp da bakıldı mı?

"Allah, sizinle din uğrunda savaşmayan ve sizi yurtlarınızdan çıkarmayanlara iyilik yapmanız ve adil davranmanızı yasaklamaz. Çünkü Allah, adaletli olanları sever."

"Bunun için İsrailoğullarına kitabda bildirmiştik ki: Kim kısas gerekmeksizin veya yeryüzünde fesad işlemeksizin bir kimseyi öldürürse, bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de onu kurtarırsa, bütün insanları kurtarmış gibi olur. Andolsun ki onlara Peygamberlerimiz mucizeler getirdiler, sonra buna rağmen, onların çoğu yeryüzünde taşkınlık edenler oldu."

"Ey müminler, her davranışınızda Allah'ı sıkı sıkıya gözeten ve adalete bağlı şahitlik eden kimseler olunuz. Sakın herhangi bir gruba karşı duyduğunuz kin, sizi adaletsiz davranmaya sevk etmesin. Adil olunuz, takvaya en yakın tutum budur. Allah'tan korkunuz. Hiç kuşkusuz Allah, bütün yaptıklarınızdan haberdardır."

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...