Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

bütün kardeşlerime selamünaleyküm

Y Çevrimdışı

yazyağmuru

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sizlerin oluşturduğu bu forumda olduğuma mutlu oldum........hepinizi selam ve selametlerimle selamlıyorum................ ben yazyağmuru............................her kardeşime tek tek merhaba....................................... :) :wink:

Y Çevrimdışı

yazyağmuru

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
hoşbulduk hepinize kardeşlerim benim ,Allah hepinizden razı olsun,hepinizi tanıdığıma sonsuz bir şekilde mutlu oldum............hayırlı günler diliyorum hepinize .............. :) :D :wink:

Y Çevrimdışı

yazyağmuru

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allahın izni ile elimden geldiğince bu yararlı ve dostane kardeş foruma girmeye çalışırım inşallah sağol mehmetvarlik kardeşim tavsiyelerin için sağol,Allah razı olsun senden ve bu forumda emeği geçen herkesin......................................:) :lol:

I Çevrimdışı

ırmak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam hoş gelmişssin bu siteye gerçekten bu site çok güzel bu siteye üye olduğum içinde mutluyum herkes gibi insanlarda iyi islamda var daha ne olsun herkes burda b

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hoş gelmişsin toprağımızı bereketlendirmişin yaz yağmuru kardeş :lol:

Üst Ana Sayfa Alt