Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Büyücü Dişçi Euzubillah

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
image.jpeg

Dişlere papaz büyüsü yapan ŞEYTAN diş doktorları da varmış!!!

Sizler hala nereden geldiği belli olmayan ve yediğiniz , içtiğiniz şeylere dikkat etmemekte ısrarcımısınız ?

Unutmayın şeytan cemaatlere sızmış tam kadro 7/24 son sürat çalşıyor..

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Hala rukyeye cın musallatına ınanmayanlar var..her onkisıden bırı saglam..Üstelıkde bılmıyorlar
Allah işittırsın
Herkeze neden gırdıgını düsunuyorum
Allahın helakı olabılırmı..?

Kim Rahmân'ı zikretmekten gafil olursa, yanından ayrılmayan bir şeytanı ona musallat ederiz. Zuhruf 36

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Sağlık bakanlığı laik bir devlete tabidir ve benimsediği method batı tıp felsefesidir. Batının tıp anlayışında metafizik olaylara yer olmadığı için dilekçeyi okuyan memurlar gülüp eğlenmiştir amcam ile. Tıp ticari bir sektör olmuş artık, sağlık ikinci hatta üçüncü planda.

Çok şükür bu konudan da sistemi eleştirerek alnımın akıyla çıkıyorum..

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Sağlık bakanlığı laik bir devlete tabidir ve benimsediği method batı tıp felsefesidir. Batının tıp anlayışında metafizik olaylara yer olmadığı için dilekçeyi okuyan memurlar gülüp eğlenmiştir amcam ile. Tıp ticari bir sektör olmuş artık, sağlık ikinci hatta üçüncü planda.

Çok şükür bu konudan da sistemi eleştirerek alnımın akıyla çıkıyorum..

Olmamış abi bu. Ben yazayim dur.

..
Papaz büyüsü ne ya hu ?

A Çevrimdışı

allahaşktır

Guest
vay be demek diş hekimliğinde az para var :D ek iş olarak yapıodur :d

Üst Ana Sayfa Alt