Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çağrı Tv Nihayet

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
HÜRSEDA HABER MERKEZİ - Mart 2010'da Çağrı FM'in internet sitesinden yapılan duyuruyla başlayan Çağrı TV'nin yayın süreci, bir buçuk yıl internet üzerinden yayın yaptıktan sonra artık uydu üzerinden tüm dünyaya yayın yapma aşamasına geldi.
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Çağrı TV’nin uydu yayını için yaptığı başvurunun kabul edildiğini duyurdu. Buna göre Çağrı TV'ye 10 yıl süre ile uydu yayını lisansı verildi.
RTÜK tarafından yapılan açıklamada ÇAĞRI TV stüdyolarında yapılan denetimlerde uydu üzerinden yayın yapabilecek teknik ve alt yapıya sahip olduğu ve kuruluşa 6112 sayılı Kanunun 27 nci maddesinin 2 nci fıkrası gereğince on yıl süre ile uydu yayın lisansı verildiği belirtildi.
RTÜK resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:
Toplantı Tarihi : 02.06.2011
Toplantı No : 2011/34
Karar No : 41
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Uydu Yayını Lisans ve İzin Yönetmeliği’nin 16’ncı maddesinde belirtilen “…idari, mali ve yayın hizmetine ilişkin bilgi ve belgeleri Üst Kurula ibraz eden kuruluşun uydu yayın lisans talebi Üst Kurulca değerlendirilir. Değerlendirme sonucu olumlu olan kuruluşlar, teknik altyapıya ilişkin bilgi ve belgeleri Üst Kurula ibraz ederler. Bu işlemi takiben teknik yeterliliğe sahip olduğu belirlenen yayıncı kuruluşlara Üst Kurulca uydu yayın lisans ve izni verilir.” hükmü uyarınca bilgi ve belgelerini Üst Kurula ibraz eden, kuruluşun stüdyosunda yapılan denetim ve ölçüm sonuçlarının değerlendirilmesi neticesinde, uydu ortamından televizyon yayını yapabilecek teknik alt yapıya sahip olduğu tespit edilen, “Kokteyl Yayıncılık Reklamcılık A.Ş”(ÇAĞRI TV) unvanlı kuruluşa 6112 sayılı Kanunun 27 nci maddesinin 2 nci fıkrası gereğince on yıl süre ile uydu yayın lisansı (U-TV) verilmesine, oy birliği ile karar verilmiştir.”

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Hayırlı olsun inşaALLAH

Çok eskiden Radyo Fecr vardı güzel şeyler yayınlıyorlardı sonra yasakladılar

Umarım bu yeni kanal müslümanların ihtiyacını karşılar

RABBİM,muvaffak kılsın

birde frekansı verirsin iyi olur :)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayırlı olsun inşaALLAH

Çok eskiden Radyo Fecr vardı güzel şeyler yayınlıyorlardı sonra yasakladılar

Umarım bu yeni kanal müslümanların ihtiyacını karşılar

RABBİM,muvaffak kılsın

birde frekansı verirsin iyi olur :)

Kardes ben tam bir radyo fecr tiryakisiydim. Hatta yerlerine bile gitmistim bagcilarda. Ama sonralari haklarinda pek iyi seyler duymadim

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Kardes ben tam bir radyo fecr tiryakisiydim. Hatta yerlerine bile gitmistim bagcilarda. Ama sonralari haklarinda pek iyi seyler duymadim

musab ahi herkes için bişeyler diyorlar önemli olan bunu kendileri ile münazara edip konuşmak yoksa bilmeden müslümanların gıybetini yapanlar ALLAHa nasıl hesap verir

varsa hataları RABBİM affetsin ve sıratıl mustakim yolunda ayaklarını sabit kılsın

A Çevrimdışı

ahmet meydani

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kısa zamanda yayına geçecek inşaallah. Şimdiye kadar internet üzerinden bant yayını yapıyordu. Bazı etkinlikleri naklen veriyordu. Bilgileri googleden alabilirsiniz ya da hurseda.net'ten. Fiemanillah.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
musab ahi herkes için bişeyler diyorlar önemli olan bunu kendileri ile münazara edip konuşmak yoksa bilmeden müslümanların gıybetini yapanlar ALLAHa nasıl hesap verir

varsa hataları RABBİM affetsin ve sıratıl mustakim yolunda ayaklarını sabit kılsın

Aminnn, kesinlikle haklisin ALLAH azze ve celle kalplerimzi dogruda birlestirir insallah

Sevda Dedim Çevrimdışı

Sevda Dedim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bu arada bu kanalın zihniyetinde zaten tavizler almış başını gitmiş kendi içlerinde.televizyon kanalından ne beklenecekki?..bu kadar hayır duasını tebiriği haketmiyorlar...hizbullah deyince aklıma direk taviz geliyor ne yazıkki..):

Z Çevrimdışı

zor sevda

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bu arada bu kanalın zihniyetinde zaten tavizler almış başını gitmiş kendi içlerinde.televizyon kanalından ne beklenecekki?..bu kadar hayır duasını tebiriği haketmiyorlar...hizbullah deyince aklıma direk taviz geliyor ne yazıkki..):

ve acı bir gülümseme ego dan mıdır bilinmez

Sevda Dedim Çevrimdışı

Sevda Dedim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ve acı bir gülümseme ego dan mıdır bilinmez

Ego ile ilgisi nedir..?.Refaranduma evet dediklerini çok iyi biliyoruz.ayrıca refaranduma verdikleri tavizden sonra bir çok sözde hizbin oy kullanmayada meil ettiklerini gözlerimizle şahid oluyoruz..bunlar taviz değilde nedir.?.başka bir açıklaması varsa yapın bende tamam diyeyim.bu tür konularda tartışmaya girmek istemiyorum..son mesajım inşallah. Selamatle

Üst Ana Sayfa Alt