Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cola Turka İçenler Buraya Gelsin ;))

Z Çevrimdışı

zemheri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
abi paylaşim harikaydı :güldüm teşekkürederim
haydi kola turkaya.....

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
daha önce başkasından duymuştum bunu ama dinlememiştim zaten cola dan başka bişey içmiyodum madem okadar ısrar ediyorlar ben içmeye devam edeyim en iyisi :yale :yale :yale :yale :yale :yale :yale :yale :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok

Ü Çevrimdışı

Ümmü Beyruha

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
raba_84 ' Alıntı:
daha önce başkasından duymuştum bunu ama dinlememiştim zaten cola dan başka bişey içmiyodum madem okadar ısrar ediyorlar ben içmeye devam edeyim en iyisi :yale :yale :yale :yale :yale :yale :yale :yale :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok

E.A!

Aman kardeş!
Kola içmiyorsun inş..Turka da olsa...
Şaka yapıyon değil mi?

E.A!

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
islam4ever abiye söyle bir link koysun :güldüm bende çok beğendim özellikle zikir çok hoş :güldüm

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu Ramazan ayında bazı gençlerin bir stüdyaya gidip colaturkanın daha iyi içilmesi içinyapılan bir rezalet...Bir değerli hocamız Bİr insan kendi diniyle bu kadar mı dalga geçer diyor du..Bunun ne ilahisi olur nede ALLAH ın ismi kullanılıp komiklik olur..Yazık Tübitakın milyarlar vererek yaptırdığı tahlillerde alkol çıkan 10 marka gazozun içinde Çamlıca da var..Ne yazık ki ülkerden bu konuda ses çıkmamıştır..Yıllardır müslüman firma diye destek verip güvendiğimiz insanlar bize zehir veriyor..ALLAH ıslah etsin.

H Çevrimdışı

HAMZATALİP

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Can Mücahid ' Alıntı:
Bir değerli hocamız Bİr insan kendi diniyle bu kadar mı dalga geçer diyor du..Bunun ne ilahisi olur nede Allah ın ismi kullanılıp komiklik olur..Yazık Tübitakın milyarlar vererek yaptırdığı tahlillerde alkol çıkan 10 marka gazozun içinde Çamlıca da var..Ne yazık ki ülkerden bu konuda ses çıkmamıştır..Yıllardır müslüman firma diye destek verip güvendiğimiz insanlar bize zehir veriyor..Allah ıslah etsin.
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORSUN.SELAMETLE

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
valla ne diyim çok koımik olmuş ama benim gibi biğr tiryakiyiy vazgeçiremezsiniz...

her gün 1 lt iyi gelir.. :))

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kıtmir ' Alıntı:
valla ne diyim çok koımik olmuş ama benim gibi biğr tiryakiyiy vazgeçiremezsiniz...

her gün 1 lt iyi gelir.. :))

kola içeceğine çay iç kıtmır :))

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
öğklen akşama kadar cola geceleri çay sefası iyi geliyor valla biz her gün öyle yapıyoz...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kıtmir ' Alıntı:
öğklen akşama kadar cola geceleri çay sefası iyi geliyor valla biz her gün öyle yapıyoz...

hangı yemek vaktını zdoğrukı içeceklerınızde doğru olsun...

la havleee yaaa

Üst Ana Sayfa Alt