Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Defne Bayrak: "Eşimle Gurur Duyuyorum!"

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
defne%20bayrak.jpg

El-Kaide mücahidi eşinin CIA'yi basarak 20 ajanı öldürmesi üzerine basına açıklamada bulunan Bayrak kocasıyla şeref duyduğunu söyledi.

CIA'nın Afganistan'daki üssünü havaya uçurarak 20 ajanını öldüren Ürdün asıllı eşi hakkında medyaya görüş bildiren Defne Bayrak, "eşimle gurur duyuyorum, İnşallah şehid olmuştur, onun şerefli mirasını taşıyacağım" dedi.

Mazlumder İstanbul Şubesine gelerek hukuki yardım talebinde bulunan ve çıkışta basına açıklamada bulunan Bayrak, "Eşim Küresel Emperyalizme karşı, igalci ABD'ye karşı bir eylem yapmıştır. Onun bu görüşlerini zaten biliyordum. Fakat bu şekilde bir eylem yapabileceğini düşünmemiştim. Ben Onun Pakistan'da Tıpta Uzmanlık eğitimi aldığını biliyordum. Kendisi de beni geçtiğimiz günlerde arayarak, Türkiye'ye döneceğini söylemişti." dedi.

Basının CIA sizi almak için Türkiye'ye ajan göndermiş şeklindeki soruya ise Bayrak, "Korkmuyorum, işte buradayım. Size ne söyledimse o kadarını biliyorum" dedi.

Defne Bayrak 2001'de eşiyle evlendiğini ve iki çocuk annesi olduğunu da sözlerine ekledi.

defne%20bayrak.jpg

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Gerçekten ibretlik. Allah cc razı olsun. Ne kadar seri kanlı. Kendinden emin. Ne yaptığını bilen. Eşinin neden cihadda olduğunu bilip, her konuda kendini yetiştirmiş biri görünümünde. İnşaAllah kocası şehit olmuştur. Şehit eşine de böyle bir kadın eş yaraşır. Metanetini koruyor maşaAllah. Allah sabr versin, güç kuvvet ve bol rızk versin.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
amin insaALLAH...

Islam Akhi senin yazilarini okudugumda sanki haberi ilk izledigimde aklimdaki haberleri duyup yazmissin gibi geldi..

ALLAH billincli esler nasip Etsin Bilincli Ümmeti Muhammed Erkeklerine..

G Çevrimdışı

güle sevdalı

Üye
İslam-TR Üyesi
Kadin acisini bile yasiyamamis ya. Masallah metanetli ve sabrli bir kadin..Herkes boyle olmayi beceremiyor maalesef.
Rabbim esini sehitlerden eylemistir insallah. Ve defne hanima, cocuklarina ve yakinlarinda RAbbim yardimci olsun insallah ...

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Gerçekten ibretlik. Allah cc razı olsun. Ne kadar seri kanlı. Kendinden emin. Ne yaptığını bilen. Eşinin neden cihadda olduğunu bilip, her konuda kendini yetiştirmiş biri görünümünde. İnşaAllah kocası şehit olmuştur. Şehit eşine de böyle bir kadın eş yaraşır. Metanetini koruyor maşaAllah. Allah sabr versin, güç kuvvet ve bol rızk versin.

Amin...

masaAllah örnek alinacak bir kisilik..

S Çevrimdışı

Süfyan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abiler kendini oldurmek günah deyilmi

kardeşim kendini öldürmek başka savaşta düşmana zarar vermek için canını ortaya koymak başka.

İntihar: dünya hayatındaki sıkıntılardan ötürü (bunalım,stres,maddi sıkıntılar,geçimsizlik vs.) bunlara bağlı sebeplerden ötürü hayatına son vermektir bu ise dinimizde büyük günahtır.

İstişhadi Operasyon: ise Allah yolunda cihadda düşmana büyük zararlar vermek için yapılan feda operasyonudur.Aradaki farkı anlayabiliyorsunuz dimi.Biri dünyalık sıkıntılar için boş yere kendini öldürüp intihar ederken diğeri kalbindeki Allah sevgisi ile Allah yolunda düşmana darbe indirip şehid oluyor.Bu mücahidler ne dünyadan bıkıyorlar nede başka dünyalık sıkıntılardan dolayı canlarını feda ediyorlar bilakis onlar İSLAM'ın ve Allah'ın kelimesinin hakimiyeti için canlarını veriyorlar tek sıkıntıları ve gamları ise İSLAM ve ÜMMET'in durumu.

Yahudi medya ve basına bu konularda kesinlikle güvenmeyin.Tvlerde podyuma çıkıp boy gösteren satılık sapkın saptırıcı bel'am larıda bu konularda kesinlikle dinlemeyin.Çünkü gerçek İslam Alimini tv ye çıkarmazlar.Tvdekiler ise ekserisi Allahın ayetlerini gizleyen,bazı ayetleri anlatıp bazı ayetleri gizleyen sahtekarlardır.Bu konularda Mücahitlerin kendi medyaları vardır.Afganistan için Es-Sahab medya görsel ve yazılı dökümanlar ile müslümanlara hizmet ediyor ayrıca Taliban İslam emirliğinin resmi veb sitesi vardır sözcüleri Zahibullah Mücahid ve gari yusuf ahmed aracılığı ile her gün olan bitenleri müslümanlara bildiriyorlar.Irak somali çeçenistan içinde aynı imkanlar mevcut.

ALlah doğrudan ve doğrulardan ayırmasın.Fiemanillah.

A Çevrimdışı

ALLAH_CCKILICI

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH ŞAHADETİNİ KABULETSİN EŞİNE AİLESİNE SABIR VERSİN İNŞALLAH SELAM SİYAHSANCAKLILARA OLSUN SANCAKLARIN KOMUTANLARI USAMELERE VE ONUN YLUNDAN GİDEN TÜM MÜSLÜMAN MÜCAHİTLERE SELAM OLSUN

Üst Ana Sayfa Alt