Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dikkat Oyunu....

H Çevrimdışı

HÜLYA YILDIZ

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Oyunu bitirebilen varmı arkadaslar.Ben sinir oldum bitiremedim yaa.o elektriğe çarptıkça sanki ben yakalanıyorum.ellerim uyuşuyor

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
HAKINIZI HELAL EDİN ARKADAŞLAR. BEN 069 SANİYEDE BİTİRDİM. DARISI SİZLERİN BAŞINA

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
YA VARYA HAYATIMDA OKADAR OYUN OYNADIM BUNUN KADAR SİNİR BOZOCUSUNU OYNAMAMAIŞTIM YAV...............

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
evet ya cok sinir bozucu bir oyun yavas yapiyorum yinede elektrik carpmasindan kacamiyorum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
benden başka bu bölümü geçen olmadımı yani :lol: :lol: :lol:
desenize bu iş deli işi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
nedense hep oyunlari sen geciyorsun demekki oyunlar seni delirtmis önce sonrada alismissin yapiyorsun :p :D

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yok be ya. tamamiyle yetenek. maaşşallah. tütütütüth Allah nazarlardan saklasın :lol: sizde tühlesenize maaşallah :lol: :lol: :lol:

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
yok be ya. tamamiyle yetenek. maaşşallah. tütütütüth Allah nazarlardan saklasın :lol: sizde tühlesenize maaşallah :lol: :lol: :lol:

VALLA FAZLA TÜKÜRTME MİLLETE SONRA TÜKÜRÜK YERİNE BAŞKA ŞEYLERDE ATARLAR MAZ ALLAH :lol: :lol: :lol:

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
onlarada razıyız. nazar deymesin yeterki. :grin: tühlesenize kardeşler. :tongue: tüh tüh tüh :grin:maaşallah,Allah nazarlardan saklasın tüh, (yarabbi şükür) :grin:

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
s.a deli kardeşim once tu tu tu maaşallah

senden başka bıd ebenmı fınıshe geldım :) :) :)

kolay gelsın canlar... ama ben gece sahura kadar uğraştım orasıda var yanı bılın ıstedım :) :) :)

N Çevrimdışı

Nisa66

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sinir bozmak için bi numarali youn :)) size kolay gelsin benim sabrim kalmadi :)

Üst Ana Sayfa Alt