Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Diyanet, Yasin Gündoğdu'yu Yasakladı!

M Çevrimdışı

Mshdv

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yasin-gundogdu-nun-hayranlari-artiyor.jpg

Son zamanlarda Diyanet İşleri Başkanlığı’na bir haller oldu ve olmaya da devam ediyor. Diyanet işleri Kur’an ve Sünnet’i anlatmaya çalışan hocalara neden soruşturma açıyor ? Sebebi hoca güya cuma günleri cemmati 5 dakika 10 dakika geç bırakıyormuş ve kişiler işinden oluyormuş !!

Peki ya öylemi cuma günü sadece 5 dakika geç kalındı diye insan sabah 10 :00 dan akşam 17 :00 kadar soruşturma neyin nesi ??Öncelikle bu konuda bir çok haber geliyor elimize ama son olarak Herkezin gönlünde taht kurmuş fenomomen imam Yasin Gündoğdu Hoca’ya kürsü yasağı getirildi.

Diyanet işleri Başkanlığı Kuran ve Sünnet üzerine duranları ve kurumun içinde yapılan hataları kendi hocalarından aykırı bir ses Çıkarıldığı anda aforoz edilmesi düşündürücü olsa gerek. Aksine Diyanet işleri Kuran ve Sünnete uyması gerekirken topluluğa ve cemaatlere mi hizmet ediyor ne oluyor ki ???

Kim aksi bir şey söylese ya paralelci ya da farklı şeyler söyleniyor Diyanet işleri başkanlığı herkezin severek izlediği Kuran ve Sünneti anlatmaya çalışan Yasin Hoca’soruşturma açarak Kürsüye çıkma yasağı getirdi .Çok düşündürücü. İnsanları mevzularla susturmak , oysaki her şeyden önce Kuran ve Sünnet olması gerekirken mevzuatlar oysaki …

Soruşturma bitene kadar üzülerek belirtmek gerekirse Yasin Hoca kürsülerde olamayacak.

Alıntıdır

Son düzenleme:
Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu adam zaten sünnet inkarcısı zındığın teki. mehmet okuyanın, abdulaziz bayındırın fanı. iki espri yaptı diye millet adamı dinliyor. hoca değil artist, charlie hebdo konuşmasını dinledim aşırı buğzettim bu adama karşı. bu ülkede zaten esprili hocalar çok sevilir. cübbelam bunun örneği mesela. hocanın hocalığı espri kapasitesine bağlı. ne kadar espriliyse o kadar hoca oluyor.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esenyurtta İmamlık yapan Yasin Gündoğdu mevzuata uymaması sebebi ile kürsü yasağı aldı.. Zannetmeyin ki sohbetlerinde herşeyi net ve kesin olarak anlatabiliyor.. Öyle zannediyorum ki elinden gelse anlatacak. Ama biraz Allah'a düşman olan insanlara laf söylemesi biraz da müfredâta ters düşmesi sebebi ile geliyor yasak. Şeriatı ve tevhidi direk anlatmaya kalksa ne yaparlar siz düşünün.

oflu-hoca-camilerimiz-c-tipi-cezaevi-oldu.jpg

M Çevrimdışı

muhtaç1

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esenyurtta İmamlık yapan Yasin Gündoğdu mevzuata uymaması sebebi ile kürsü yasağı aldı.. Zannetmeyin ki sohbetlerinde herşeyi net ve kesin olarak anlatabiliyor.. Öyle zannediyorum ki elinden gelse anlatacak. Ama biraz Allah'a düşman olan insanlara laf söylemesi biraz da müfredâta ters düşmesi sebebi ile geliyor yasak. Şeriatı ve tevhidi direk anlatmaya kalksa ne yaparlar siz düşünün.

Ekli dosyayı görüntüle 12337
Anlatmiyacakta orda ne isi var hakki bildigi halde susan dilsiz seytandir

M Çevrimdışı

Mshdv

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah onu oy konusundaki konuşmasından sonra rezil etti diye zannediyorum. Allahu alem.

Güncel konulardaki vaazlarını seviyordum taa mücahidlere dil uzatana kadar yetmedi oy kullanmak cihaddır dedi dahada haddini aşarak oy kullanmayan tevhid ehlini tenkit etti. Biz, bir insanı demokrasiden,şirkten kurtarmaya çalışırken namaz memuru kürsüden particilik yaptı. Şimdi ise oy verdiği hükumet hakkında soruşturma açtı. Allahu teala böyle rezil etti (Allahu alem) ya hakkı konuşsun yada sesini kessinler böyle inşaallah!