Makale Dünya Nüfusu 500 Milyona Inmeli!

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Yönetici
Admin
Frm. Yöneticisi
Dünya nüfusu 500 milyona inmeli!

Şeytanın “Gör!” dediğine hizmet edenler!?. Kıyamet!


Ey insanlar!..

“Dünya nüfusu -her şeye rağmen- katlanarak artıyor; peki bu nüfus nasıl beslenecek?” derdinde olanlar var.

40 yıl sonra 40 milyar insan nasıl beslenecek!

Aşılar, ilaçlar, ameliyatlar modern hastaneler ve tabii ki beslenmemiz için alınan güya tedbirler! Biyolojik silahlar neler hiç kimse biliyor mu? 100 kişinin 98’i neden hasta başta Dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı bunların cevabını versin!

Biraz düşünelim bakalım!

Chicago’da bir anıtta şöyle yazıyor “Dünya nüfusu 500 milyona inmeli!”

Onun için alınan kararlar var. Alınan kararlar üzerine dünya üzerinde “yaşam”ı, flora, fauna, kirli düzenlerini sürdürebilme adına fazla gördükleri ‘insan’ popülasyonu yok etme çalışmaları; hemen hiç kimsenin yeteri idrakte olamayıp tepki veremedikleri bir hızda devam ediyor!!!

Temel yaşamsal kaynak olan “hava”ya, güya ‘küresel ısınma›yı azaltmak adına bedeni, ruhu, bitkileri, hayvanları, tabiatı katleden, alüminyum başta olmak üzere çokça ağır metal ve zehir içeren kimyasal maddeleri uçaklarla gökyüzüne salıyorlar!!! Alenen bir kimyasal saldırı, savaş yani! Peki, nasıl tepki verilmiyor??!! Atılan maddeler beyinde birikip kireçlenmeye, dokular, hücreler, nörotransmitterlerde-sinir ağlarında iletim bozukluğuna neden oluyor, uyuşturup mantıklı düşünebilmeyi, analiz yapabilmeyi, karar verebilmeyi azaltıyor! En etkili-post modern harp metodu olan “Kurbağa Sendromu” uygulanıyor; yavaş yavaş kendi suyunda kurbağa yok ediliyor! İnsanlar da medya ve reklamların etkisi ile aynı sendromla ağır ağır yok ediliyorlar!

Bu bulanık atmosferin çok daha ötesi var. Neden ağaçlar, bitkiler, arılar, toprak ve sular zehirleniyor sanıyorsunuz?? Korumak için yapılan bir şey var mı? Var tabii, “şehir hastaneleri” kimyasal sanayi kuruluyor!?..

12. gazlı içecek fabrikasının açılışı yapıldı daha yakında!

Peki, topraklara atılan insektisitler-zararlı hayvan öldürücüler, pestisitler, herbisitler, zararlı bitki öldürücüler, suları temizleyen (!) kimyasallar gibi pek çok maddeler..? Bunlar nereye gidiyor, tabii ki sulara!!! Sular buharlaşıp yağmur oluyor, dünyanın pek çok yerine taşınabiliyor-taşıttırılabiliyor, daha doğrusu!!! İstedikleri anda istediği yerde yine ‘kimyasal tertip’ ler kullanılarak yağdırılıyor!!!

Peki çözüm!”şehir hastaneleri” mi? Orada kullanılan kimyasallar mı?

Bitti mi katliam? Dünya henüz 500 milyona inmedi, demek ki başka yollarla da vuracaklar bizi :

Gıdalar!

Şimdiki gibi hastane kapılarında sürünmeyen ve kaliteli-dimdik yaşayan eski insanlar, üreticiler, köylü bir koyup üç alırdı. Her yere bulaşan o gizli el, bakir topraklara da daldı; tohumu-ekini ‘bire on’ veren hibrid-dölsüz-üremeyen-satın almaya mecbur eden nakıs, verimsiz, bereketsiz nüvelere mahkûm etti!!! Zamanla kirlenen toprakla, geri dönüşsüz-girdaba giren köylü, geçinebilme için üretim hırsıyla daha da kirletti toprağını ve durum geri dönüşsüz bir hâle geldi!.. Son dönem mecburen “topraksız tarım”a geçildi. 1 kg tohumdan 3 kg alınan domates, iğne ucu kadar kimyasallarla şu an 120 kiloları buldu!!!

Hayvanlar dünyası?

Eskiden inekler 4,5 kg süt verdi mi, annelerimiz bizi pazar-hamamla hediyelendirirdi. Yıllar sonra (güya) süt ve et verimini arttırma adına yerli ırklarımız yok edildi; “kara mal”lar, “sarı kız”lar, 120 kiloluk düveler yok oldu; yerine montofon, holstein, simental gibi antibiyotikle, hormonla, suni gübreyle şişirilmiş ve besin değeri düşük, bedenimize-metabolizmamıza uymayan türler getirildi. Bugün brucella yaygınlığının karaciğer yağlanmaları-tremetod yoğunluğunun sebebi nedir araştırılmış mı!!!

Dağlarda en faydalı olan kökleri yiyen kara-kıl keçilerimiz ‘saanen’ olarak 40 kiloya çıkarıldı... Tavuklar 6 ayda yetişirken şimdi 28 güne indi!!?? 29 günde çatlıyorlar, niye? Hücre bölünmeleri de hâlen devam ediyor; yani biz yedikten sonra da bedenimizde hücreler büyüyerek bakterileri, virüsleri ve en önemlisi de parazitleri besliyor!!!

Bu parazitler gıdalarımızı-besinlerimizi yiyor ve yine kısır döngüyle ölümlere neden olabiliyor! Çözüm “şehir hastaneleri”!!! mi?

Kirlenen insanlar kirli işler mi yapıyor?

Yani yine kimyasal yüklenen insanlar, fare deneyleri, köpek deneyleri, alüminyum ve titanyum dioksit, flor katılmış sular, gıdalarda kullanılan katkı maddeleri “emülgatör”ler… Çevremize ve insana ne gibi etkileri var??!!

Cehennemi dünyada yaşatanlara sesleniyoruz!

Asit yağmurları dünyamızı felakete çeviriyor!!!

Koca üniversiteler, bilim kurulları, gönüllü kuruluşlar... Havadan yağan yağmur mu yoksa asit mi? Hiç kontrol ettiniz mi?

Şimdilik bu kadarla iktifa edelim. “Hiç düşünmez misiniz, hiç ibret almaz mısınız, hiç tefekkür etmez misiniz??!!..” ilâhi ikazlarıyla bir kapı açtık. Buradan girip yeni ve daha mutlu, huzurlu, yaşanabilir bir hayat geçirebilmek elinizde.

Algı operasyonları kontrolünde Endenozya’daki küçük bir ilçedeki köpeğin darp gördüğünü haber yapanlar! Ata topraklarımız Türkistan’da Uygur Türklerinin canlı canlı yok edişilerini haber yapmayanların ihaneti “dün olduğu gibi bugün de tedbir alınmazsa her zaman” tüm hızıyla devam edecek.

Cambaza baklardan, algı oparasyonlarından, beyin kontrolünden uzak titreyip kendimize gelebilenlerden düşünüp hakikatleri göre bilenlerden alabilme ümidiyle...!

Kozmik mesajlarımızı izlemeye devam edin!

Cumamız cem olmaya vesile olsun!

https://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/prof-dr-ahmet-maranki/seytanin-gor-dedigine-hizmet-edenler-kiyamet-27256.html
 

Nefer-i Guraba

74.3 - Rabbini yücelt.
İslam-TR Üyesi
Üye
2.268 - Şeytan sizi fakirlikle korkutur ve size, çirkinliği ve hayâsızlığı emreder. Allah ise size kendi katından mağfiret ve bol nimet va'dediyor. Şüphesiz Allah, lütfu geniş olandır, hakkıyla bilendir.

4.119 - Onları mutlaka saptıracağım, mutlaka onları kuruntulara sokacağım ve onlara emredeceğim de (putlara adak için) hayvanların kulaklarını yaracaklar. Yine onlara emredeceğim de Allah'ın yarattığını değiştirecekler. Kim Allah'ı bırakıp da şeytanı dost edinirse, şüphesiz o apaçık bir hüsrana düşmüştür.

36.61 - (60-61) "Ey Âdemoğulları! Ben, size, şeytana kulluk etmeyin. Çünkü o, sizin için apaçık bir düşmandır. Bana kulluk edin. İşte bu dosdoğru yoldur, diye emretmedim mi?"
36.62 - Andolsun, o sizden pek çok nesli saptırmıştı. Hiç düşünmüyor muydunuz?
36.63 - İşte bu, tehdit edildiğiniz cehennemdir.

14.22 - İş bitirilince şeytan da diyecek ki: "Şüphesiz Allah, size gerçek olanı söz verdi. Ben de size söz verdim ama yalancı çıktım. Zaten benim sizi zorlayacak bir gücüm yoktu. Ben sadece sizi çağırdım, siz de hemen bana geliverdiniz. O hâlde beni kınamayın, kendinizi kınayın. Artık ben sizi kurtaramam, siz de beni kurtaramazsınız. Şüphesiz ben, daha önce sizin, beni Allah'a ortak koşmanızı kabul etmemiştim. Şüphesiz, zalimlere elem dolu bir azap vardır."
 

ez-Zehebî

Aktif Üye
Üye
BTS projesine karşı uyanık olalım, hızla yayılıyor.

Kendilerini “tüm cinsiyetlere eşit mesafede” olarak tanımlayan BTS adlı Güney Koreli müzik grubu üzerinden "Cinsiyetsiz toplum" projesi adım adım uygulanıyor. Kadın görünümlü erkek üyeleri olan grup ülkemizde de popüler. Gençlerimizi bu tehlikeden korumak için en kısa sürede önlem alınmalı.

BTS, diğer adıyla Bangtan Boys, Big Hit Entertainment tarafından oluşturulan Güney Koreli K-Pop (Kore Pop Müziği Kültürü) grubuna dikkat çeken sosyal medya alanında Türkiye ve dünyanın ilk sivil toplum kuruluşu (STK) olan Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) Başkanı Said Ercan konunun ciddiyetine dikkat çekti.

USMED'den yapılan uyarılarda belirtilen başlıca konular şu şekilde:

- Güney Koreli BTS grubu proje bir gruptur.

- Grubu dünyaya tanıtan kişi Allen DeGeneres oldu. Amerika’da dünyaca popüler ellen show sunuyor ve daha önce bir erkekle evlenmiş boşanmış Portia de Rossi ile kadın kadına evlilik yaptı. BTS 7 ay arayla Ellen Show’a 2 kez katıldı bundan sonra dünya tanıdı.

- Grubun üyeleri cinsiyetlerini tanımlarken kendilerini “tüm cinsiyetlere eşit mesafede” olarak tanımlıyorlar. Güney Kore’de son dönemde erkeklerinde makyaj yapması moda haline geldi. Grubun açılımı ARMY (gençlik için tapınılası gençlik temsilcisi) anlamına geliyor.

"Bu etki altındaki çocuklara cevap verilmesini ve hakaret edilmesini doğru bulmuyorum" diyen Ercan, "onlar muhtemelen bir şekilde büyüleniyorlar ve sevgi depoları doluyor. Bilim insanları psikologlar ve imgebilimciler bu gruba ve bu grup üzerinden yönetilen projeye acil çalışmaları gerekiyor!" uyarısında bulundu.

Ray Kurzweil insanlık 2.0 kitabında şunu diyor “ kusursuz dünyayı Tanrı’nın değil bizim yarattığımız gençler kuracak. Bir nesil yaratıyorlar. Bu çocuklarımızdan 1 kişiyi kaybetme lüksümüz yok, onlar yavrularımız, tehlike büyük!

Güney Kore’de intihar rekor seviyede Doğu toplumunu dizayn etmek için teknolojik olarak ileri durumdaki Güney Kore özellikle seçildi.Güncel verilere göre bir köprüde 40 dakika bir intihar oluyor. 2011 haberinde ise günde 40 genç intihar ettiği verisi var.Ünlüler de intihar ediyor

Nüfus planlaması

Futuristler 2050 yılında dünya nufüsünün 4 milyara 2080 sonrası ise 500 milyona düşürüleceğini öngörüyor. Nasıl olacak? Cinsiyet bitiyor Evlilik bitiyor İntihar artıyor Salgın hastalık artıyor Üreme bitiyor Yapay zeka insan yerine geçiyor.
Kaynak: Kamudan Haber

 

f471h

İyi Bilinen Üye
Üye
Vehbi Koç, Türkiye nüfusunun 50 milyonu geçmemesi gerektiğini söylüyordu. Bunlar dünya nüfusunun değil, kendi nüfuslarının derdinde. İskandinav ülkeleri, İsrail, Avrupa ve Amerika'nın zengin aileleri kendi ülkelerinde çocuk yapılması için propaganda yapıp teşvik saçıyorlar. Ortadoğu ve asya ülkelerinde ise doğum kontrol projeleriyle nüfusun önüne geçmek istiyorlar. Aslında istekleri kendileri dışında onlara hizmet edecek ve baş kaldıramayacak oranda biraz nüfus kalması ve kendilerinin çoğalması. Hatta bu ahmaklar bunu da aşıp kendileri için ölümsüzlük ve uzun ömür araştırmaları yapıyorlar. Diğer toplumlar genleriyle oynanmış köle, onlar ise hizmet edilecek olan asiller güya. Fetva verme yetkim olsa ve benim fetvam dinlense bu iş için ortadoğu ülkelerinde fink atan ajanların kör satırla doğranması için emir veririm. Bunlar tamamen kendilerini özel ve diğerlerini köle olarak görüyor.

Bu gidişatın ilacı, dünyanın her karışını siyonistlerin kanıyla sulamaktır.
 
Üst Alt