Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ELLERİN KURUSUN EŞED

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hama'da ekmek kuyruğundaki 300 kişiyi şehit etti.inşallah kendiside parça parça olur da,parçalarını köpekler bile yemez.tebbet suresindeki gibi olasın

382817_509182849103523_1747245516_n.jpg

382817_509182849103523_1747245516_n.jpg

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
izleyemiyorum kardeşim artık,böyle videoları,keşke toprak olsaydık da,bu şehit olan gariblerin,yetimlerin,öksüzlerin hesabını rabbimiz bize sormasaydı,içtiğim elimdeki çaya lanet etmeye başladım,niye iştahım kesilmiyor benim,niye lan niye? imanım da zayıflıkmı var benim?

ya rabbi ümmetin atlılarının ayağındaki toz olmayı nasip et hepimize :(

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah binbir türlü belanı versin şerefsiz esad.. Allah'ım o esad'a öyle bir ölüm ver ki tüm dünya'ya ve gelecek nesillere ibret olsun... Amin
Subhanallah velhamdülillah ve la ilahe illallahu allahu ekber..!

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
2. fırın vakası bu şerefsizin.bunu özellikle yapıyor köpek

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
şşşştt sessiz olun müslümanlar uyuyor
:(

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yaw daha ne yazalım ya yemin ediyorum içim kaldırmıyor yani bu ölenler müslümansa ben kafirim yaw akşama kadar yatarak pc başında cihat ettiğimizi sanıyoruz en azından öyle bi izlenim veriyoruz Allah'ım bize bir çıkış yolu göster

Üst Ana Sayfa Alt