Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Emine Şenlikoğlu

M Çevrimdışı

mub@rek_22

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar şimdi size söyleyeceğimkitabı kesinlikle okuyun -İDAMLIK GENÇ- ben bu kitabı gözlerimden yaş aka aka okudum büyük bir ısrarla söylüyorum kesinlikle okuyun.

D Çevrimdışı

dilannn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKUM KARDEŞİM.BUN BU KİTABI OKUDUM,GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL.HERKEZE TAVSİYE EDERİM.BENDE OKURKEN ÇOK DUYGULANDIM.TAVSİYE ETTİĞİN İÇİN SAOL.

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar bende size EMİNE ŞENLİKOĞLU'NUN serisini alın okuyun çünkü muhteşem bi yazar bileğinin hakkıyla yapıyo bu işi ve islamiyette benim türkiyede tanıdığm öncü kadınlarımızdan biri allah onlardanda sizlerdende razı olsun

selam ve dua ile

D Çevrimdışı

dilannn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
EVET SENA KARDESİM SANA KATILIYORUM,HAKLISIN.BEN ESKİDEN ÇOK ROMAN OKURDUM AMA ŞİMDİ ONLAR BENİ TATMİN ETMİYOR.YANİ İNSAN BİTERE GELDİKTEN SONRA DÜŞÜNCELERİ DEĞİŞİYOR.YANİ BEN ARTIK FAZLA RONAM OKUMUYORUM DAHA İLMİHAL,MUBAREKLERİN HAYATI,DERGİLER...GİBİ ŞEYLER OKUYORUM.BNULAR DAHA BİLGİLENDİRİCİ BENCE.
BENCE ROMANLAR BU YOLA YENİ GİRENLER İÇİN İYİ BİR REHBER OLUYOR.

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
bencede dilan kardeşim ve bu tür konuları okucaklarsa emine şenlikoğlu gi yazarları okudukları romanlar alt yapı olur onlara haklısın kardeş ....

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
emine şenlikoğlu hakkındaki görüşlerinize katılıyorum kardeşlerim. idamlık genç te çok harika bir kitaptı. hele kitabın sonu gerçekten adamı bitiriyo.sonuna kadar dayanabilen sonunda kopuyo. ben o kitabı okumakla kalmadım en az 20 arkadaşımada okutmuşumdur. sizlere de tavsiye ederim.benim özellikle beğendiğim kitapları

idamlık genç
çin işkencesi
maria
imamın manken kızı
hristiyan gülü
gençliğin imanını sorularla çaldılar

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
İMAMIN MANKEN KIZI ÇOK GÜZEL GERÇEKTEN BEN OKUDUĞUMDA HARETLER İÇİNDE OKUDUM ADETA ...........

F Çevrimdışı

feyza_nur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tavsiyeniz için çok ama çok tşkkür ederim allah razı olsun ilk fırsatta okıycam selametle

D Çevrimdışı

dilannn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BENCE BİRTEK EMİNE ŞENLİKOĞLU NA BAĞLI KALMAYINIZ.AHMET GÜNBAY YILDIZ, RAİF CİLASUN,HALUK NURBAKİ.BAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYEM HALUK NURBAKİ HOCA NIN NURDAN ANNELER ADINDAKİ KİTABINI MUTLAKA OKUYUN.ÇOK GÜZEL,BEN ŞUAN ONU OKUYORUM.TAVSİYE EDERİM.HZ. ESMA DAN HZ HATİCE ANNEMİZE KADAR HEPSİNİN HAYATI VAR,KISA KISA AÇIKLAMALI ÇOK GÜZEL MUTLAKA OKUYUN.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
konu başlığı emine şenlikoğlu olduğu için o hanımın kitaplarından bahsediyoruz yoksa birçok islami bayan yazarımız var. roman tavsiyelerinde bulunabiliriz gerekirse

D Çevrimdışı

dilannn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BİLİYORUM KARDEŞİM BİÇOK YAZARLAR VAR.BEN İSLAMİ YÖNDEN ALT YAPI YAPARSAK O YAZARLARIN İSİMLERİNİ O YÜZDEN VERDİM.

A Çevrimdışı

AHMET SARMAN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar ben emine şenlikoğlunun bütün kitaplarını okudum ilk okuduğum kitabı gençliğin imanını sorularla çaldılar gerçekden çok güzel ve manalı herkese tavsiye ederim

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
eskiden birkaç kitabını okumuştum ve çok hoşuma gitmişti.

htc66 Çevrimdışı

htc66

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
emine şenlikoğlu hakkındaki görüşlerinize katılıyorum kardeşlerim. idamlık genç te çok harika bir kitaptı. hele kitabın sonu gerçekten adamı bitiriyo.sonuna kadar dayanabilen sonunda kopuyo. ben o kitabı okumakla kalmadım en az 20 arkadaşımada okutmuşumdur. sizlere de tavsiye ederim.benim özellikle beğendiğim kitapları

idamlık genç
çin işkencesi
maria
imamın manken kızı
hristiyan gülü
gençliğin imanını sorularla çaldılar

Bendede aynen bu kitaplar var, hepside birbirinden guzel.

A Çevrimdışı

abdullah.

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.kardesim bu kitap gercekten mukemmel ben Emine Senlikoglunun birkac kitabini okudum vallahi hepsi cok guzel.Allah'a emanet ol baska tavsiye edebilecegin kitap varsa soylersin insallah.measselame

S Çevrimdışı

supurgesiz_cadi

Üye
İslam-TR Üyesi
Emine şenlikoğlunun bütün serisini okudum .... hepsi birbirinden etkileyici ve sürükleyici ... İdamlık genç ise ayrı bir güzel ... paylaşımlarınız için sğlun...

SELAm VE DuA İLe .....

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
mub@rek_22 ' Alıntı:
Arkadaşlar şimdi size söyleyeceğimkitabı kesinlikle okuyun -İDAMLIK GENÇ- ben bu kitabı gözlerimden yaş aka aka okudum büyük bir ısrarla söylüyorum kesinlikle okuyun.

ben ortalama bes sene önce okudugum gitap.. 2002 veya 2003 te idi süper bir kitap gercekten, Senlikolgunun hemen bütün eserleri güzeldir..

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yaklasik 2 sene önce e.ö. senlikoglunu hec sevmezdim,
bir sene öncesi kadar atheistin birine cvp verecem diye "gencligin imanini sorularla caldilar" i yuttum. o sayfalari oku oku geri cevir tekrar oku :=) ... nerdeyse ezberlemisdim :=)

neyse kitap cok gzl di amma hala yazari sevmiyordum (nedendir bende bilmiyorum).
burda kitaplar hakkinda konusurken, deli abi ile a.g.yazar ile ilgili istisare ediyorduk, neyse ahim öyle ballandira ballandira anlattiki bende merak ettim. tesadüf ayni günün gecesinde. dolapta idamlik genci gördüm baktim e. senlikoglu ´, neyse aldim elime basladim okumaya ...kitap bitti tabii bende söyleyecek söz kalmadi... derken ardi sira kesilmedi. hakkatten cok gzl bi yazar ona karsi olan önyargim haci abi sayesinde gitmis oldu(ALLAH c.c. ondan razi olsun)...
"önce soru sorarlar" ,"esir evliler" ." cin iskencesi" ."imamin manken kizi" "anne büyüklere birsey söyle(bunu bitiremedim, simdi aklima geldi) " yiokudum (simdilik aklima gelen bunlar). hepside birbirinden gzl, kütüphanemde "islamda erkek" ve "insanligin belgeseli" kitalari var ins en kisa zamanda okumak istiyorum...

selametle...

Üst Ana Sayfa Alt