Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

En Çok Kullandığınız Söz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bugunlerde en cok kullandıgım kelıme buyur yada gırebılırsın

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sabahtan akşama kadar inşaat işçilerine baret sormaktan çatlıyorum. ceza keseyim desem bir yevmiye yani bir günlük kazançları gidiyor. baret takmalarında etkili oluyor ama adamın canı da yanıyor. malum para kazanmak kolay değil, kıyamıyorum onlara... bu seferde patron kızıyor. onlardan birinin başına birşey gelse yetkili olarak zaten ilk benim başım yanıyor. bunedenle

baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, baretini tak, baret tak, akşama kadar bööle devam. şu sıralar en çok kullandığım laf bu... :huhuuhuu

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
bu aralar en çok 'geç içeri kapat kapıyı' diyorum galiba yeni farkettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt