Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

En Son Ne Zaman....?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ENES BİN MÂLİK ' Alıntı:
1. sebebten tabi ::
iyide abla... insanlar konuşa konuşa anlaşıyoda, bis nasıl anlaşacaz... ben türkçeden başka bir dil bilmiyorum... :huhuuhuu

E Çevrimdışı

enes bin malik

Guest
o ne ki? bi de nei beğenecektim neyse ben de deliriyom heralde... :ahaboleoldum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hıhı evet... her nekadar asimile olsam ve dilimi bilmesemde :eek:hafalanoldum

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
hıhı evet... her nekadar asimile olsam ve dilimi bilmesemde :eek:hafalanoldum
benimde pek farkım var denemez, benimkide aynı
ilahiyat okuyordum arapça dersinden kaç kere kaldım bi bilsen :( rezalet bide arap olacam :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yasıklar olmasın sana... :huhuuhuu birde arap olacan... :eek:hafalanoldum ayıp ayıp. ilahiyatçı olurda bir insan kendi dilini öğrenmeye imtina edermi
smileygarden120_sm.gif

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
yasıklar olmasın sana... :huhuuhuu birde arap olacan... :eek:hafalanoldum ayıp ayıp. ilahiyatçı olurda bir insan kendi dilini öğrenmeye imtina edermi
smileygarden120_sm.gif
ne var beyaaa sadece bi kaç kere kaldım geçti işte bitti :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ilahiyat bitse bile yaşam devam ediyo... :huhuuhuu annem babam falan akrabalarla arapça konuşupda ben birşey anlamayınca deliriyorum. bazen böyle bana bakıpta çaktırmadan gülmeleri yokmu, inan o gasla bırak arapçayı öğrenmeyi kuranı hatmedebilirim herhalde... bu durumları muhtemelen sende yaşıyorsundur... arada türkçedeki ortak kelimelerde olmasa hiç birşey anlayamıyorum. klasik selamlaşmalar, hal hatır sormalar müstesna bildiğim birşey yok :güldüm ALLAH kurtarsın diyim. ne denir senin haline billmemki :dillll

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
bende bi şey yokki kurtuldum sayılır :)
gerçi söylediğin gibi bazen gerçek hayatta zor oliiir
günleri söylüyorlar anlamıyom büyük rakamlarıda napağ işte :)
birlikte öğreniriz belki diyecem ama zoor :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hayırdır abla... bugün gergin ve sinirli gördük biraz seni... :huhuuhuu bir ayıbımızmı oldu sana karşı acaba... :huhuuhuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt