Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ergenekon=Müebbet

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya rabbi ne çeşit kulların var hikmetinden sual olunmaz ahahahaha

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu millet ne kadar gerizekalı böyle ya:muhaha

E Çevrimdışı

emirha_K

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
akp'nin yaptığı bu Ergenekon hamlesi Müslümanlar için hayırlı oldu.Bunların, içeri tıkılması Müslümanlar için hayırlı bir haber.Mısır'da,cezayir'de örneklerini gördüğümüz gibi Tevhidi bir inkılabın önündeki engellerin başında islam düşmanı ordular var.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yurtdisinda yasadigim ve cok vaktim oldugu icin ister istemez gundemi cok fazla takip ediyorum.

Ama bu ergenekon olayi ciddi bir komplo oldugunu dusunuyorum , ayni sekilde balyoz davasi da.

Amerika ve avrupa Turkiyenin bolunmesini istiyor , iceri attiklari insanlar her ne kadar din dusmani olsalarda , Turkiyenin bolunmez uniter devlet yapisini savunuyor. Bunun icinde tasfiye edildiklerini dusunuyorum.

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
Yurtdisinda yasadigim ve cok vaktim oldugu icin ister istemez gundemi cok fazla takip ediyorum.

Ama bu ergenekon olayi ciddi bir komplo oldugunu dusunuyorum , ayni sekilde balyoz davasi da.

Amerika ve avrupa Turkiyenin bolunmesini istiyor , iceri attiklari insanlar her ne kadar din dusmani olsalarda , Turkiyenin bolunmez uniter devlet yapisini savunuyor. Bunun icinde tasfiye edildiklerini dusunuyorum.

kardeş bu ülkenin üniter yapısı bizim çıkarımıza mıdır? sanki türkiye'nin üniter yapısını savunuyormuşsun gibi geldi bana da ondan soruyorum.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş bu ülkenin üniter yapısı bizim çıkarımıza mıdır? sanki türkiye'nin üniter yapısını savunuyormuşsun gibi geldi bana da ondan soruyorum.

Yok hocam ben uniter yapiyi savunmuyorum , islamin bu konudaki gorusu belli.

Ama su anda dunyayi yoneten gucler tek bir dunya devleti istiyorlar. Bunun ilk asamasi devletleri devletcik haline getirmek.

1. dunya savasi sonrasai bir cok devlet turedi , yugoslavya ve rusyanin parcalanmasi bu plan dairesi icinde gerceklesti.

Arab bahari sonrasi ise ortadoguda bir cok yeni devletcik kurulursa sasirma, benim zahiren gordugum suan uniter devlet yapisi muslumanlar icin daha hayirli olacagidir. Tabi en dogrusunu Allah azze ve celle bilir

E Çevrimdışı

ebu ûmeyr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bana sanki apo nun serbest bırakılabilmesi için bunların bu şekilde ceza almaları gerekiyordu gibi geldi..yani bunların hepsi apo için yapılmış birer oyun
Tabiki en iyisini allah bilir....Ama demedide demeyin.

Üst Ana Sayfa Alt