Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Esad Rejiminden Sivil Halka Işkence

• Konbuyu başlatan takva1
  • Başlangıç tarihi
T Çevrimdışı

takva1

Guest
Sızdırılan videoda; Baas çetelerince yakalanan masum sivil ''Al sana özgürlük'' hakaretleri eşliğinde canlı canlı bıçaklanarak katlediliyor.Bununla yetinmiyen işkence timi samimiyetsiz bir şekilde söyledikleri tekbir nidaları ile suçu muhaliflerin üzerine atıyorlar.

Güneşin tepenizde kaynadığı gün, işte o gün Allah'ta size merhamet etmeyecek!

Not: videoyu marifet olsun,keyif olsun diye kesinlikle paylaşmıyorum.bilakis onlar karşı biraz daha kinimiz artsın ve şuurlanmak gayesiyle yayınlıyorum.umulurki izlememiz belki hayırlı kapılar açar..

• pixel-vfl3z5WfW.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:
HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şerefsizler en başında sıksalardı kurşunu.Allah azze ve celle bu nusayri ve esad destekçilerinin soylarını kurutsun ve ehlini zelil kılsın.Bu zulmü yapan bütün kişilere kolay ölüm vermesin.Ölmek için her gün yalvarsın köpekler. Amin,amin,amin.

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'a hamdolsun yüzleri açık.. er geç ele geçecekler.. Suriye'den dışarı sağ çıkamayacak hiç bir NUSEYRİ!..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben videonun oynat düğmesine bile basamadım. Rica etsem videoyu sadece link haline cevirseniz

Üst Ana Sayfa Alt