Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ESRA ELÖNÜ KAFİR OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDU..

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yoruma gerek bile yok..

elönü.jpg
esra elönü.jpg

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bazı bayanlar varki,örtü şekline ve giyim şekline bakınca gidip o örtüyü başından çekip alasım geliyor,çünkü örtüyü sanki hakaret etmek için takmışlar izlenimi veriyor,işte bu bayanda onlardan biri,o örtüyü başında görünce dinime hakaret edilmiş hissine kapılıyorum,lanetli zihniyetine örtü yakışmamış,büyleleride öne çıkıyorya ona yanıyorum..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
lanetli nursuz şeytan suratlı karı... pislik.. bunu kanalına çıkarıp yayın yaptıranlar asıl köpek ( köpeklere hakaret oldu ) domuzlar...

esra-elonu-twit.jpg

M Çevrimdışı

mervanbinmübarek

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bu kariya sorsam desemki ey kari arabami tamir edermisin?derki;ya olurmu oyle sey ben anlamamki,der.islam ile ilgili konussam hemen bagirir konusur.ALLAH BILSIN

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
imanın nuru yuzunden gidince oyle tipsiz bir soytarı gibi evde kalırsın.! sana hiç bir erkek paye vermeyince dikkat cekmek için her türlü aşifteliği yaparsın ama nafile seni bu tipinle ne ateist alır nede deist.!

tipe bak yak meymeniyetsiz karı, vallahi şeytanı gördüm sandım.!

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeşlerim dikkat edelim yaradılışı ile alay etmeyelim ..

ahi yaratilisa en ufak bir atif yok, Allah korusun bu küfür olur.

Insanin yaratilisida imtihandir, bu Allahdandir, ancak insan kendi yaratilisini, giyimini, agzini yüzünü degistirip yaratilisindan sapmakta.

Bu cirkefe olan tiksintinin asil nedeni ise imanidir, hic bir sekilde yaratilisa atif yoktur sadece imanidir.

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Niye Oktar'a konuk olmuyor kine ? Yoksa oldu da benim haberim mi yok ?

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
siyerde geçiyor,Peygamberimiz sahabelerden Abdullah bin uneysi çağırtıp birisini öldürmeye gönderiyor,sahabe tanımadığı için efendimiz sahabeye onu tanıtmak için*onu gördüğünde şeytanı hatırlayacaksın *ve kalbine korku verecek şeklinde tasvir etmiştir(hatırladığım kadarıyla,yanılıyorsam düzeltin kardeşlerim).Burada şeytanı hatırlayacaksın derkenki kastı neyse,benimde bu kadını görürken içime gelen histe aynıdır,çünkü şeytanı hatırlatıyor,kesinlikle yaratılışıyla ilgili bir düşüncem yok..
selametle

siyerdeki olayı bulursam ,ayrıca sitede paylaşırım inşaALLAH..

Buldum,buyrun buradan bakabilirsiniz...
https://www.islam-tr.org/sahabe-cihadindan-tablolar/50094-ibnu-nubeyhin-oldurulusu.html#post317334

Üst Ana Sayfa Alt