Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esselamu aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh

Ebu Emre Çevrimdışı

Ebu Emre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh. Allah sizlerin de bizlerin de imanını artırsın ve bizleri firdevs ine koysun(amin).
Allah ibadetlerimizi kabul eylesin,bizleri aff etsin,Rayyan kapisindan gecenlerden etsin,magfiretini ustumuzden eksik etmesin. Zulum altinda yaşiyan muslumanlara yardim etsin Şirk ve bidatdan Muhammed Ummetini temizlesin.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aleikum es selam ve rahmetullah
dualariniza amin amin diyorum
hosgeldiniz üyeliginiz hayirlara vesile olsun ins.
selametle

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Esselamu aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh. Allah sizlerin de bizlerin de imanını artırsın ve bizleri firdevs ine koysun(amin).
Allah ibadetlerimizi kabul eylesin,bizleri aff etsin,Rayyan kapisindan gecenlerden etsin,magfiretini ustumuzden eksik etmesin. Zulum altinda yaşiyan muslumanlara yardim etsin Şirk ve bidatdan Muhammed Ummetini temizlesin.

Aleykum es selam ve Rahmetullahi ve Berakatuh Abim Hoş geldin. Seni burada görmek çok güzel.Kendi adıma ve site adına , çok sevindim. Allah sana da ailene de merhamet etsin. Rabbim hepimizi firdevsinde buluştursun.

:hoşgeldin

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ve AleykesSelam ve Rahmetullahi ve Barakatuhu, Öncelikle dua icin Amin insaALLAH

Siteye hosgeldiniz abi, sitenizi daima takip etmeye calisiyorum, birde yazi yazabilsem :D

E Çevrimdışı

Ebu Bekir

Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ebu emre hoca hoş geldin. İnşallah burada daha fazla durursun. Sizin gibi değerli birini burada görmek çok güzel.