Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esselamu Aleykum

A Çevrimdışı

azzam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Slam kardes sitemize hos geldin. İnşaallah sanada faydası olur bizede faydası olur.
Sana zahmet olmazsa bahçem için bir köpek almayı düşünüyordum. Acaba yavru kangal nasıl temin edebilirim?

M Çevrimdışı

muhammed ikbal sivasi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Slam kardes sitemize hos geldin. İnşaallah sanada faydası olur bizede faydası olur.
Sana zahmet olmazsa bahçem için bir köpek almayı düşünüyordum. Acaba yavru kangal nasıl temin edebilirim?
VAllah'a ciftliklerden alsan bilacyuz lirayi gozden cikarman lazim. Ama en iyisi koyden almaktir hem daha saglam hemde daha ucuz olur. Bizim koyde suan satan yok Allahu alem. Ama kopekten anlamiyosan cakma verebilirler. Oyuzden ciftlikten alman daha iyi olur...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
VAllah'a ciftliklerden alsan bilacyuz lirayi gozden cikarman lazim. Ama en iyisi koyden almaktir hem daha saglam hemde daha ucuz olur. Bizim koyde suan satan yok Allahu alem. Ama kopekten anlamiyosan cakma verebilirler. Oyuzden ciftlikten alman daha iyi olur...

ben sivasa gelirsem kangal'a ugramak istiyom, hem kangal sevmek için hemde kuzenimi görmek için:)
sende orda bulunursan istersen senide göreyim:)

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi