Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Fas'ta Müslüman Kadına Albay Zulmü..!

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
besmele.gif

Fas medyası İslamcı bir tutuklunun eşine, hapishane amiri bir albayın yaptığı saldırıyla çalkalanıyor.

Fas medyası İslamcı bir tutuklunun eşine, hapishane amiri bir albayın yaptığı saldırıyla çalkalanıyor.
15302.jpg

Medyaya yansıyan karelere göre bir Faslı albay rütbeli hapishane amiri, tutuklu bir İslamcının eşinin peçesini açmaya çalışıyor fakat kadın açmamakta direniyor.
Bunun üzerine albay sert bir şekilde davranarak açmak istiyor ama kadın yine yüzünü açmıyor.
Tutuklu eşi, çocuğuyla birlikte yere yuvarlanırken, yanındaki diğer tutuklu eşi olaya müdahale etmek istiyor.
Fas'taki islamcı 260 tutuklunun aileleri, zor günler yaşıyor.
Ziyaret öncesi ve sonrasında ailelere yapılan baskıların ardından, tutukluların aç bırakılmaları ve sağlıksız koşullarda tutulmalarının yanı sıra en son bir tutuklunun eşinin örtüsünün açılmaya çalışılması Fas'taki İslamcılarla Fas hükümetini karşı karşıya getirdi.

Çağrısıdır bu sana yaralı ümmetin,

Ey kavmim hazırlayın aslanları!
Dininizi sadık izzete geri dönderin!
Prangaları sök at bitsin figanların!
Bir kale inşa et ki dört bir yanı sarsın..
Başı bulutlara göklere varsın.
Ey kavmimin evlatları kalkın artık!
Yetmedi mi süründüğün şehvet zindanlarında!
Artık savaş! Sen bizim zaferimizsin!..

Duaa..kardeşlerim Dua !..

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ELLERİN KURUSUN İNŞ O DÜŞEN ÇOCUĞUN MASUMİYETİ YÜZÜNDEKİ İFADE SENİ CEHENNEMDEN ÇIKARTMASIN İNŞALLAH

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
haberde sanki bir saptırma var....dikkat ederseniz halkın çoğunluğu çarşaflı ve bu olay da sokakta resmin arkasına bakarsanız çarşaflı insanların çoğunlukta olduğunu görürsünüz...adamın sıfatına bakılırsa bir şerefsizlik var ama bu peçe yüzündenmi bilemiyorum...belki bacı eşinin ceza evinden çıkarılması için konuşmak isterken o adi eli ile müdahale etmiş olabilir...ALLAH TÜM KAFİRLERİ HELAK ETSİN

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bence de bu dayağın sebebinin kadının müslüman olmasından kaynaklandığını düşünmüyorum başlık sanki biraz yanlış olmuş gibi..yani tabiiki ne olursa olsun bir hanım böylesine adice bir muameleyi hak etmiyor ..abni kayyım kardeşimiin dediği gibi konuşmak istemesini engellemek için olabilir ...ne diyelim ki?elleri kırılsın zalimin ...

leylinur Çevrimdışı

leylinur

Üye
İslam-TR Üyesi
hilafetin ikame edilmediği her gün zalim zulmunu artırıyor,kafir ve zalimler korkularını cebire dönüştürüyor....
zalimler istemesede Allah nurunu tamamlayacaktır....

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselam.. hayır kardeşlerim burada yani fotoğraf karelerinde kafir adamın musluman bacımızın peçesine nasıl yapıştığı apaçık ortada..adam kesinlikle kadının peçesinden ve müslümanlığından dolayı bu iğrençliqi, rezilliqi çıkartmıştır..

'Zulmedenler nasıl bir inkılap ile devrileceklerini pek yakında görecekler. (Şuara, 227)..

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
eyyyy kafirrrr fas'lilarr bu fas krali ve askeri polisi tam bir serefsiz kafir muchrik bir yonetimdir bu haberlerden sonra bile kimi geliyo ama kafir diyemessin vay sen haricisin tekfircisinn BUYUK OLARAK YAZIYORUM FAS ULKESININ KRALI KAFIRRRDIR MUCHRIKTIRR TAGHUTTUR hepsine savas açmak lazim

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
'Zulmedenler nasıl bir inkılap ile devrileceklerini pek yakında görecekler. (Şuara, 227)

BU AYET ÇOK ÇARPICI....SUBHANALLAH

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
TEWHİD-EL-HAK akhi burnumuzun ucundki kafirleri sakın unutmayalm....bu gün sıradan ve ya bir cemaate mensub bir insana bu arap kralları kafşr desen onlar da hemen destek verim şerefsiz onlar ya adiler falan der...ama kendi başındaki tagutlara bişi demez...bunun sebebi neden dir acaba miliyetçilikten mi.....bu gün obamaya kafir demeyen adam arap kralına rahatlıkla kafir diyebiliyor...enterasan değilmi....küfür tek bir ümmettir

tawh1d Çevrimdışı

tawh1d

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
TEWHİD-EL-HAK akhi burnumuzun ucundki kafirleri sakın unutmayalm....bu gün sıradan ve ya bir cemaate mensub bir insana bu arap kralları kafşr desen onlar da hemen destek verim şerefsiz onlar ya adiler falan der...ama kendi başındaki tagutlara bişi demez...bunun sebebi neden dir acaba miliyetçilikten mi.....bu gün obamaya kafir demeyen adam arap kralına rahatlıkla kafir diyebiliyor...enterasan değilmi....küfür tek bir ümmettir

Olsa olsa milliyetcilikten ve cahilliktendir, ...
Bize "Araplar size ihanet etti", Araplara'da "Türkler size ihanet etti", ... sözünü ezberlettiler, sonra da böyle bir düsmanlik olustu, ne kadar büyük bir cahillik, ...
Bu sözü söyleyenler ardindan da hemen su sözü söylerler; "Türkün türkten baska dostu yoktur", ...

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ahim cehaletten başka birşey değil....rabbim nasip etti birkaç arap la tanışma fırsatım oldu hepsinin de üzerimde manevi kalıntıları olmuştur çok takvalı müslüman olanları...elhamdulillah ki Allaha bizleri güzl insanlarla karşılaştırdı da bu şirklerden korudu...

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
ahim cehaletten başka birşey değil....rabbim nasip etti birkaç arap la tanışma fırsatım oldu hepsinin de üzerimde manevi kalıntıları olmuştur çok takvalı müslüman olanları...elhamdulillah ki Allaha bizleri güzl insanlarla karşılaştırdı da bu şirklerden korudu...

el hamdulillah yavas yavas irkçilik kalkmaya basliyor nasilda beyinlerimizi yedi bitridi bu kafirler mesela benim çogu arkadaslarim cezairli veya tunuslu ama diger turkler hep kendi aralarinda takilirdi subhan Allah bazen boyle konusuruz bizi nasi kandirdilar diye arkadasim bana diyorki bize hep dediler turkler bize kotuluk etti bende onda diyorumki bizim turklerde hep derki araplar bizi satti subhan Allah nasi bolunduk sanki kiyamet gunu turk oldugumuzdan kurtulacagiz nasi insanlar oyle dusune bilir ama el hamdulillah biz yeni nesil buyuklerimiz'in hatalarini anladik ve birlestik buyuklerimiz'in çoguda kendi hatalarini anladi artik eskisi kadar irkiçilik bolucuk yok fransada tabi dindar aylelerde insanlar'in anlamasi gereken tek sey var irk savasi degil mumin ile kafir'in savasi biz musluman kardesimiz arap diye onu birakmayiz bi gun bir bacimiza hakaret edilse arap veya fransiz diye yardim etmicezmi ? nerede kaldi bizim muslumanligimiz

halit bin velit Çevrimdışı

halit bin velit

Üyeliği İptal Edildi
Banned
eyyyy kafirrrr fas'lilarr bu fas krali ve askeri polisi tam bir serefsiz kafir muchrik bir yonetimdir bu haberlerden sonra bile kimi geliyo ama kafir diyemessin vay sen haricisin tekfircisinn BUYUK OLARAK YAZIYORUM FAS ULKESININ KRALI KAFIRRRDIR MUCHRIKTIRR TAGHUTTUR hepsine savas açmak lazim
Benim bacima el uzatacak kafir ,bende onun yaptigi rezaletine bakacam. Nerelere kadar geldik kardeslerim. Tarihe bakin, cevap verin müslüman bacimin carcafina el uzatan bir kafir .Muhammedin ordusunu seferber eden müslümanlar simdi ise ne hallere düstü.

Üst Ana Sayfa Alt