Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Filistin Cihadı Ile Ilgili Haberler

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ramallah
BtV0Q7LIIAAI-eT.jpg

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kadir gecesi ,Mescidi aksaya kimse alinmiyormus. Kudusun heryerinde catisma var haberleri geliyor.
Kadir gecesinde mescidi aksaya müslüman lar ilk defa giremiyormus. Yarin ofke cumasi olarak isimlendirildi
SONDAKİKA: Tüm Batı Şeria Kudüs'e Mescid-i Aksa'ya yürüyor. İsrail Mescid-i Aksa'yı kapatark ateşle oynadı.

Fotolarda cok yogun bi kalabalik var

Batı Şeria'da, Kalandiya kontrol noktasi yakınlarında İsrail'i protesto eden Filistin'liler
BtVsxqoIEAA8ScN.jpg

Akhi fotoda şeyh niye gülüyor biliyo musun ? :)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
helal olsun . iyi yakalamışsın

var ya. senin eklediğin videoyu ilk izlediğim zamana geri gittim. O zaman ben de gülmüştüm buna. way be. kaç yıl geçti kimbilir
-------------------------------------

Hasan Nasrallah yarın önemli bir açıklama yapacak!

"Gazze'de devam eden çatışmalar, Batı Şeria'ya sıçradı! Yarın büyük ihtimalle Hizbullat'ta katılacak" http : // kudustv . com

--------------------------------------------------
hadi bakalım. Gönlümüz kimden yana olacak şimdi. Bu nedir böyle ümmetin karmaşası
@farkındayız

ABD Dışişleri Bakanı "Cuma namazına kadar mutlaka ateşkes sağlanmalı."”

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
filistinli direnişçilerin attığı israil askeri üssünün ortasına düşüp yahudileri korkutan füze.

Kassam Tugayları, Beyt Hanun’da pusuya düşürdükleri 12 israil askerini daha öldürdüklerini duyurdu.

İsrail saldırıları altındaki Gazze’de bulunan TRT Haber ekibinin aktardığı bilgiye göre, Kassam Tugayları, Beyt Hanun’da pusuya düşürdükleri 12 israil askerini öldürdüklerini duyurdu.
İsrail, Beyt Hanun’da önceki gün, BM’ye ait, içinde çoğunluğu çocuk olmak üzere yüzlerce Filistinlilinin olduğu bir okulu vurmuştu. Saldırıda en az 15 Filistinli ölmüş, 200′den fazla kişi de yaralanmıştı.

islahhaber.net

Dün Kadir Gecesi'inde Mescid-i Aksaya sokulmayan Filistin Halkı, Ramallah ve Batı Şeria başta olmak üzere birçok yerde İsrail Askerleri ile çatıştı.

Yaklaşık 25 bin Filistinli Mecsid-i Aksaya yüremek isteyince Siyonist Güvenlik güçleri ve Filistinliler arasında çatışmalar çıktı. Çıkan çatışmalarda 2 Filistinli yaşamını yitirdi. Olaylar hız kesmeden hala devam ediyor.

Hamas'ta dün gece Filistin Halkı'na 3. İntifada ve Kitlesel gösteri yapma çağrısında bulundu.

kureselhaber

israil'in golani tugayından 1 komutan ve 3 asker ağır şekilde yaralandı

filistin enformasyon merkezi

son dakika:kassam füzelerle bir israil F-15 savaş uçağını vurdu

israil basını bugünkü çatışmalarda bir rütbeli israil askerinin öldüğünü duyurdu.

israil basını:"bozguna uğrayan ordumuz en seçkin subaylarını kaybetti"

kassam, Ben Gurion havalimanını 3 tane m-75 füzesiyle vurdu

son dakika kassam fecr 5 ve m-75 füzeleriyle tel aviv'i vurdu

israil 7.kanalı:yaralanan 51 askeri hastaneye kaldırdık

kassam, gazze'nin çeşitli yerlerindeki çatışmalarda 6 israil askerinin öldürüldüğünü açıkladı

El Kassam
Tugayları İsrail'in Eshkol
kentine 2 adet füze fırlattı
siyonist medya doğruladı

Siyonist Ordusu
bu gece 4 askerin
yaralandığını 3'ünün
durumunun ağır olduğunu
açıkladı

Israil'i korku sarmaya
başladı.22 ülkenin havayolu, 'güvenli
olmadığı' gerekçesiyle Tel aviv’e olan tüm uçuşları
durdurdu. Netanyahu,
Kerry’den 'acil' yardım
istedi.
ABD bile İsrail'e uçuşu iptal etti.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
videolar bana Mısırdaki meydan eylemlerini hatırlattı. Süreç de aynı. Halk ölüyor.

Arjantin Cumhurbaşkanı" Siyonist orduda görev alan Arjantinli tüm Yahudilerin vatandaşlığı iptal edilecektir "v

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Filistinlileri artik mescidi aksaya almamaya basladilar.Yillardir alttan kasdiklarini artik ustende yikmaya baslayacaklar gibiler...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Son Dakika: İsrail uçakları Şifa hastanesinin önündeki çocuk parkına saldırdı! 10'dan fazla ( teyitsiz) şehid ve yaralı var!

Hamas Tüneli imhası

Kassam Tugayları, İsrail'in gizli servis binasını vurdu.. Çok sayıda ölü ve yaralı olduğu belirtiliyor...

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
  • ABD'li General'den Hamas açıklaması
  • İsrail'in 20 gündür Gazze'ye yönelik saldırılarını değerlendiren üst düzey Pentagon yetkilisi, Hamas ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. General Michael Flynn, açıklamasında 'Eğer Hamas yok edilseydi, çok daha kötü sonuçlarla karşılaşırdık' dedi.

• fdjpgdac8086c6fdea62d.jpg
  • WWW.yenisafak.com.tr 27-TEMMUZ-2014
HAMAS GİDERSE KİM GELİR ? BU SONU GELMEYEN VE SONUÇSUZ BIRAKILAN (ÇOK ŞÜKÜR) SALDIRILAR, ASLINDA YAHUDİ EVANGELİST ABD'NİN KORKTUĞU GRUPLARA KARŞI HAMAS'IN ELİNİ GÜÇLENDİRİYOR MU GÜÇLENDİRMİYOR MU ?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
'Eğer Hamas yok edilseydi, çok daha kötü sonuçlarla karşılaşırdık'
İşte gerçekler.

--------------------------------
Mehmet Akif ERSOY ‏@ersoyakif1 TRT Muhabiri
Son Dakika: İsrail Gazze'ye yönelik saldırılarını arttırma(!) kararı aldı. Yerle bir ettikleri Şucaiyye'den daha kötüsünü yapacaklarmış!!!

#Hamas : "Toplam da 20 Israili Askeri öldürdüğünü açıkladı." Cehennem Kapılarını açtın Ey Siyonist...

Biraz önce israil savaş uçakları Gazze'de bir anaokulu vurdu."

hamas, Nahal Oz'e düzenlenen 10 İsrail askerini öldürdükleri 'sınır ötesi' operasyonun videosunu paylaştı:

Hamas liderlerinden Musa Ebu Merzuk Hizbullah'ın ikinci cepheyi açarak Filistin direnişine yardımcı olmasını istedi...”

İ Çevrimdışı

İbrahim_Asaf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hamas liderlerinden Musa Ebu Merzuk Hizbullah'ın ikinci cepheyi açarak Filistin direnişine yardımcı olmasını istedi...”

Öncelikle hepinizin bayramı mübarek olsun

Bu haberin kaynağını merak ettim de. Google da Nurettin Şirin denen profesyonel palavracı ve onun güvenilmez yandaşları dışında herhangi bir ajans bulamadım.
Not : niyetim sadece merakımı gidermek. Hürmetler...