Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Flistinli Cocuk Yanarak Can Verdi....

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
rotamız filistin yükümüz insani yardım amacımız özgür islami filistin...gayemiz ilayı kelimetullah... kardeşler unutmayın mustazaf sadece filistinde değil afganda . patani de , şişende, moro da, somalide, v.s unutmayın cihat her yerde ancak şu anda büyük cihat taliban cepesidir... özgür filistin için cesur talibana tam destek...

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
rabbim yahudi ve nasırlarını helak et. onlara mücahitlerinin elleriyle azab et. mücahitleri muzaffer kafirleri iza elil et.....aaamiiin

helen-2 Çevrimdışı

helen-2

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah belalarını versin Allah'ın gazabı onların üzerine olsun pis vahşiler. Rabbimin vadiidir onların yok oluşu müslümanların elinden olacak inşeAllah :((

T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah kardeslerimize yardim etsin akhilerr oyle bir durumdayizki nefsimizdenmi seytanin bizi kandirmasindanmi o kadar dunyada musluman varken elimizden hiç bir sey gelmiyor acaba neden iman eksikliinden tewhid eksikliginden Allah'i birleme eksikliginden birlesip kafirlere karsi savasma korkusu yuzunden bizim halimiz ne olacak ? biz allah'in dininden uzklasip seriatmi istiyoruz ? nasilda kendimizi kandiriyoruz . ALLAH bizleri tewhid yolunda muhammed salallahu aleyhi we selemin suneti yolunda gitmeyi din taki tamamen Allah'in dini olana kadar musriklerle mucadele etmenin cesaretini o kuvvetli imani versin AMIN bunun için çalismaliyiz insh'allah dunyayi birakip ahiretimizi dusunmemiz lazim insh'allah o kadar cecenistanda afghanistanda filistinde dogu turkistanda somalide irak'ta ve diger muslumanlar'in katledildigi yerlerde o muslumanlar biz onlar'in musluman kardesleri olarak bizden yardim istedikleri zaman niye el uzatmadik niye birlesip ordu halinde onlara saldirmadik niye hepimiz sadece kendimizi dusunuduk o ahiret gunu o insanlar'in hakkini nasi odicez Allahu tealaya ne cevap verecez hiç dusndukmu ?

Üst Ana Sayfa Alt