Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z Çevrimdışı

Zeyd bin Hârise

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
el_kıtmir ' Alıntı:
toplu katliam :güldüm

:ihihih evett

KARDEŞLERİM UYARIYORUM !!! YAZDIĞINIZ HADİSLERİN NEREDE GEÇTİKLERİNİ MUTLAKA YAZMALISINIZ !!! BUNDAN SONRA GÖRÜRSEM UYARMAKSIZIN SİLECEĞİMMM .. !! BEN UYARILMADIM DEMEYİNN .. !!

''Hadis DİNDİR dininizi kimden Aldığınıza DİKKAT EDİNN!! '' ibn Sirin rahmetullahi aleyh

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kolay gelsin kardeş.

El kıtmır kardeş boşta durma sende serbest kürüsüyü temizle çoğu konu ya ayet yada hadis yada islami konularla alakalı onları gerekli bölümlere taşı :yale

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum

karma kardeşimizin ekledığı şiirleri bır başlık altında topladım...kendısıne pmden bıldırdım...

selam ve dua ile...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
s.a

karma kardeşimizin edebıyat bolumune açmış olduğu anne-baba ve yemekte besmele-şeytan konuları hadıs bahçesı konusuna taşınmıştır...

kendısıne msj atılmıştır ınşAlah... :güldüm

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
s.a

raba84 kardeşimizin açmış olduğu klasık yalanlar konusu turk yalanları konusuyla bırleştırılmıştır...samanpan kardeşimiz yok ama ben yaptım ınşAllah yanlış yapmamışımdır...hakkınızı helal edın ınşAllah...

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
o kendisi kendi yazılarını silndi . bana da bildirdi haci. bakalım inş. onla olgun kimseler gibi konuşabilirsek bir muhabbet edelim olmazsa herkes yoluna zaten

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
s.a

guleyru kardeşimizin mızah bolumune açtığı konuşan hatta yürüyen sebzeler konusu resımler bolumune taşınmıştır...

s.a.

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
sapık kul namaz kılmaz sapık kul hakka için savaşmaz sapık kul haakı anlatmak için uğraşmaz inş sen sapıklardan değil sen mücedele eden birisin allah senden razı olsun garazıma yenildim kalbini kırdım allah beni affetsin seni de doğru yola sevketsin inş...

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
ibni kayyım ' Alıntı:
Uyarı:Sildiğiniz her şeyi burada neden sildiğinizi belirtmek zorundasınız.Siliyorsunuz bir şey demiyorsunuz :huhuuhuu
3-) Hiçbir Cemaat ve Alim Hakkında İleri Geri Konuşmayınız,

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
el_kıtmir ' Alıntı:
ibni kayyım ' Alıntı:
Uyarı:Sildiğiniz her şeyi burada neden sildiğinizi belirtmek zorundasınız.Siliyorsunuz bir şey demiyorsunuz :huhuuhuu
3-) Hiçbir Cemaat ve Alim Hakkında İleri Geri Konuşmayınız,

el kıtmirkardeşim ileri geri konuştugu yerler neresi sölermisin bide zekeriya beyazda bir alim ama onun hakkında konuşuoruzda neden diger alimler konuşulmasın her nekadar hak oldugu bilinsede karşı görüşünde görüşlerini ögrenmek ve bunu akıllarında düzeltmek gerekmezmi. s.a.

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
a.s. sürekli aynı kişiler eksenli yazılan yazılara bakıyorumda sadece tartışma çıkarmak için böyke konulara deyineceğine kardeşimiz daha hayırlı işlerle uğraşsın yine aynı başlıklar altında açılan konuları admin silmişti bende siliyorum silmeyede devam edeceğim
ben cemaatlaer hakkında konuşmayın demiyom ama sadeece aynı kişileri baz alaonarak konuşulmasın hiçmi küfürde olan cemamt yok hgiçmi cemmat lideri kalmadı da sadec e bunlar kaldı............

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
el_kıtmir ' Alıntı:
a.s. sürekli aynı kişiler eksenli yazılan yazılara bakıyorumda sadece tartışma çıkarmak için böyke konulara deyineceğine kardeşimiz daha hayırlı işlerle uğraşsın yine aynı başlıklar altında açılan konuları admin silmişti bende siliyorum silmeyede devam edeceğim
ben cemaatlaer hakkında konuşmayın demiyom ama sadeece aynı kişileri baz alaonarak konuşulmasın hiçmi küfürde olan cemamt yok hgiçmi cemmat lideri kalmadı da sadec e bunlar kaldı............

sen böle sölersen bende snaa derimki basamak basamak belki önce nurtcuları düzeltecek sonra diger küfre giren yanlışta olan cemaatlere gidecek . sen böle sölersen belaytı başka insanlara salmaya çalışıor olursun bnbhece yanlış bi,r tutum bu ardaa msn de yoksun ama burda yazıosun bakıorum çevrim dı9şlısın aç sana haci hasret giderelim. s.a.

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
bens ana sürekli selam yolluyom abi hiç cevap vermiyo be ne yapam zati sınavlarım yeş bitti hafta sonu baya yogundum
zati böyle gitmeye devam ederse sen ben ibni kayyım kalacak sitede

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
Allah muhafaza. hayırlısı kardeşim bir kişi bir kişi senle ben muhabbet ederiz nolcak :::)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt