Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forumda Kadın-erkek Diologları Nasıl Olmalı - Sitemizdeki Durumdan Ne Kadar Memnunsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

tewhid-el-hak

Üye
İslam-TR Üyesi
ilk once Allah'in selami rahmeti ve bereketi uzerinize olsun kardeslerim forumda bazen kardeslerimiz tabii hepimizde hata ola bilir hepimizin bir zayif ani ola bilir mesela erkekler ile hanimlar arasindaki konusmalar yani bir insan her an iman yonunden zayiflaya bilir ve konusmalara girebilir fakat olmamasi lazim bu hepimiz için geçerlidir bunu engeleye bilmemiz için kendimizi fitneden uzak tuta bilmemiz için bir sistem lazim birbirmize yardimci olmamiz lazim

mesela içimizden biri bacilarimizla dialog kurmaya baslarsa veya bunun terside ola bilir bir bacimiz bir erkek kardesimizle dialog kurmaya baslarsa hemen mudale etmek lazim benim yoneticilerden istegim boyle bir durum oldugu zaman hemen konusan kardeslerimiz siteden uzaklastirmak kim olursa olsun ben veya bir baskasi yani bu istegim bizim iyiligimiz için boylece oyle bir durumda siteden uzaklastirilan kardesimiz belki bir daha oyle bir hataya dusmez veya hatasi uzerinde biraz dusnur

benim yoneticilerden istegim budur eger katilan varsa yazsin eger bir kardesimizin aklina daha guzel bir sistem geldiyse yazsin insh'Allah fikirlerimizi paylasalim insh'Allah Allah sizden razi olsun

boran el muvahhid Çevrimdışı

boran el muvahhid

Üye
İslam-TR Üyesi
benim öyle tanıdıklarım var ki ya ahi kadın dahi olsa internette yazıları dolaşmaz.
çünkü cilve denen şey ses tonundan güzel kokulardan bakışlardan olduğu gibi cümle kurma ve hitap şekillerinden de oluşuyor.
hatta erkeklerden bazıları internet sitelerinde kadınların cümle kurmalarına göre evlenme teklifi edenler varmış.bunlardan sakınmak gerekir.

hanımlar illaki internet sitelerinde yazacaklarsa erkek nickleri alsınlar ve kadınlıklarını belli etmekten kaçınsınlar..
eğer bunun abartı olduğunu düşünen varsa şüphesiz ben onlardan uzağım

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
bence abartı değil bu şekilde olması en uygunu....

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
forum da erkeğin altına kadın,kadının altına erkek yazarsa mı uzaklaştırıyım.
yoksa özel mesaj atan görürsem mi uzaklastırıyım...
tam nasıl olsun mesela tewhit kardeş açıklar mısın

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
nası yani şaka yaptı diyelim atayımmı.
tewhid senin de mesajını bekliyorum. demin yazdığım soruya

boran el muvahhid Çevrimdışı

boran el muvahhid

Üye
İslam-TR Üyesi
atmasanda tersle ya ahi.
eğer abartı olduğunu düşünüyorsan bunun abartı olduğunu bize de anlat ki biz de kadınlarla rahat rahat gülüp konuşalım kendimize kasmayalım..

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ayrıca görüşlerinizi yazın diye soruyorum sadece. ne istiyosunuz net şekilde yazın.
siliyim mi konusanı
özel mesaj atanı mı siliyim
normal sitede yazanı mı
ne düşünüyosanız. bekliyorum
burda yazamıyosanız özelden yazın bana. söz veriyorum dikkate alacağım. ordan da olmaz derseniz [email protected] msn adresm ekleyin ordan anlatın. bekliyorum inş...

leylinur Çevrimdışı

leylinur

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum kardeşler;
ben abartı olduğunu düşünüyorum,zira fikirlerle ilgilenmiyen çok az kişi bu formları ziyaret eder,ve yine zira tanışıp evlenmelerine vesile olursanız hayır olur,evlenmek kadar evlendirmekte gereklidir bilirsiniz,kastınız gayrı meşru ilişki ise onu arayan için gezecek site ve yer çok,burda miye zaman harcasın :) sonra erkek nikiyle giren bayanlar,bayan nikiyle giren erkekler olabilir nerden bileceksiniz.mesela beni bayan sanıyorlar :) ..yineden bi şeyer yapalım diyorsanız,cinsiyeti belli etmiyecek nikler belirlenebilir,ve şahsi ifadelerin açıkladığı mesajlarda o bölümler çıkarılabiliir...
şahsi kanaatimdir,şeran olayın mübah dairesinde olduğunu düşünüyorum...selamet ile....

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
konunun bu derece site ortasında tartısılmasına da karşıyım ben.
bu konuyu çözeceğim.
konuyu açan destek veren vermeyen kardeşler. bana özelden ulaşsınlar. tek mesajla sadece ne istediklerini yazınlar inş.
konuyu kilitliyorum. msn adresim de orada verdim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt